Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Történt már olyan az ismeretes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan az ismereteségi körötökben, ahol esküvő urán elég hamar elváltak? Pl 1 éven belül?

Figyelt kérdés
mi volt a gond? esküvőkör még szerelmesek voltak vagy már akkor is volt probléma közöttük?
2017. aug. 20. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a volt osztàlytàrsam. Terhesen férjhez ment, megszülte a gyereket majd fél év múlva vàltak. A férjnek szeretője volt.

A csajnak lett új pasija, ettől is terhes lett, férjhez ment, megszülte a kicsit, 1 év múlva vàltak. Itt is a férj megcsalàsa miatt.

Lett még egy pasi, újabb terhesség, újabb hàzassàg. Itt 7 hónapos terhes volt a nő mikor ez a pasi is otthagyta màsik nőért. A nő amúgy 30 éves, 3 hàzassàg, 3 vàlàs, 3 gyerek mind màs apàtól. Most ismét pasija van, terhes és az esküvőjére kèszül.


Èvfolyamtàrsam 5 év kapcsolat utàn vette el a csajàt. Született egy gyerek, majd 2 év hàzassàg utàn vàltak. Az okot itt nem tudom.


Anyósom 8 év utàn hozzàment az első férjéhez aki nagyon szeretett inni ès ezt nem is titkolta.Egy év múlva vàlt egy masszív alkesztól aki többször megütötte.

2017. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy olyan rokonom volt, aki 1,5 év múlva vált el.


Okok, legalábbis amit én láttam belőle:

- nem éltek együtt házasságkötés előtt (vmi félremomndásból azt is gyanítom, hogy nem is dugtak előtte), és így nem ismerték egymást IGAZÁN, nem lett megbeszélve előre, hogy ki mit dolgozik otthon

- belefogtak rögtön esküvő után egy óriási építkezésbe

- rokon volt a nő... a férje elvárta, vagy legalábbis észre sem vette, közönyös volt abban, hogy a nő úgy magára vállalta az építkezéssel járó dolgok nagy részét plusz a házimunka egészét, hogy elég magas beosztású és nagy felelősséggel járó munkája volt...

- aminek az lett az eredménye, hogy estére hullafáradtra dolgozta magát, és nem volt már ideje a pasi körül ugrálni és a popsiját nyalni

- ezen meg bedurcizott a pasas, és első dolga volt beújítani egy ilyen 20éves kis ribizlit, akinek persze volt ideje körülötte ugrálni meg a popsiját nyalni, mert rengeteg szabadideje és semmi nagyobb kötelessége nem volt... amikor meg kiderült, akkor borult a bili, és rokonom azonnal beadta a válópert

- az nem tudom, mennyire számított bele a dologba, hogy a férfi kérésére anyós-após mellett építkeztek

- azt sem tudom, hogy rendesen megbeszélték-e a gondjaikat mindkét részről

2017. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!