Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elmennétek így az esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek így az esküvőre?

Figyelt kérdés
A barátnőm férje szapulta a férjemet,mert a férjem segített a barátnőmnek,de ez neki munkával járt. Elhordta mindennek. Mindjuk úgy rendeződött a viszony. A barátnőméknek most lesz az asküvőjük,amire mindkettőnket meghívtak. Férjem természetesen nem akar menni,de most 2 héttel az esküvő előtt elkezdett manipulálni engem.amivel elbizonytalanodott. Szerinte nem normális az hogy én elmegyek. Az én fejemhez vágja,hogy ez neki milyen sok pénzbe kerül. Ő mondta hogy 20.000ft adjak nekik. Szerintem túlzás. Lebeszéltem az időpontokat a fodrásszal,kozmetikussal,műkörmössel. Hozzáteszem,ebből csak a műkörmös a +. A többi egyébként is lett volna,csak most feltűnt neki,hogy egyszerre. Már az is a baja,hogy kinek a kocsijába fogok ülni. Nem nagy szám,mert heten leszünk összesen. Én úgy gondoltam,hogy az anyakönyv után el is jövök,de gondoltam megadom a módját. Telóról írok. Még azt vágta hozzám,hogy ő azért dolgozik 1 hetet,hogy ott bájologjak azoknak.

2017. aug. 14. 18:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért is bizonytalanított el engem,mert értem a hozzálást a barátnőm férjéhez,de tényleg szemét dolog,ha én elmegyek? Eredetileg étterembe is mentünk volna,de csak náluk lesz egy kis összeröffenés. Nem vágyok az összeröffenésre.
2017. aug. 14. 18:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A baratnödnek hogyan van ferje, ha meg csak most lesz esküvö? Es azert szapulta a ferjed mert segitett nekik?
2017. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Most akkor a barátnőd férje, vagy vőlegénye? Kik fognak összeházasodni?


Amúgy meg a barátnőd ugyanúgy a barátnőd maradt, attól függetlenül, hogy a pasik összezörrentek. Nem gondolom, hogy a párodnak bármilyen módon lenne joga korlátozni azt, hogy te hova mész, mit csinálsz, hol szórakozol, kinek az esküvőjén veszel részt. A férjed megjegyzései elég érdekesek: ezek szerint te nem dolgozol, nem keresel pénzt? A férjed pénzéből cicomázod ki magad arra a fél órára, amin részt akarsz venni? Minek?

2017. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elírtam. A barátnőm és az élettársa-vőlegénye,gyermekének apja 😊
2017. aug. 14. 19:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Sikerült elnyomnom a telefont. Nem dolgozok,mert így állapodtunk meg. Van egy sikeres vállakozásunk,ami nem menne,ha én is dolgoznék. Akkor mindig azon kéne problémázni,hogy kire passzoljuk a gyerekeket,de nem is tudnánk sehova. Akkor azt kéne fizetni.
2017. aug. 14. 19:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha így állapodtatok meg, akkor miért mond a férjed folyton ilyeneket? Ebből nagyon úgy jön le, hogy neki elég nagy szálka ez a szemében.
2017. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Itt a pénzkiadás szerintem csak adalék. Mint írtam egyébként is megcsináltattam volna a hajam , szemöldököm. A fő probléma az,hogy én miért megyek olyan emberekhez,akik úgy beszéltek róla,amikor ő csak segített. Férjem beszél többes számba. A barátnőm nagyon örült a segítségnek,de a férjem szerint ő se barátnő,csak egy lehúzós qva. Érdek ember. Nincs anyagi problémánk.
2017. aug. 14. 19:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baja,hogy én nem állok ki érte azzal,hogy megtagadom a barátságot. Nem tudtam,hogy tényleg én lennék a rosz,mert továbbra is tartom a kapcsolatot velük,holott a darátja szidja a férjem,sőt még az esküvőre is elmegyek? Nem tudom mi a helyes hozzáállás.
2017. aug. 14. 20:01
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk a férjed legyen már FÉRFI és rendezze le a nézeteltérését a másik férfival, szépen, szóban, ahogy FÉRFIAKHOZ illik... Nevetséges, milyen hisztis gőgös kisgyerekbe fordult át.

Te meg menj csak a lagziba, a barátnődé. Majd lenyugszik az esküvő után pár napra és ne szóljon bele, hogy kivel barátkozol. Legalább te barátkozol én nem sértődött királykisasszonyt játszol.

2017. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!