Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 4 év házasság után gáz rájönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év házasság után gáz rájönni arra hogy nem egyeznek a terveink?

Figyelt kérdés
A férjem erőteljesen megváltozott az utóbbi 2 évben. Csak a munkának él, egyre jobban eltávolodott tőlem, már ott tartunk, hogy jó ha 2 havonta van szex. Gyerek témáról nem beszél semmit, magától meg főleg nem. Annyit mondott, hogy nem biztos, hogy szeretne. De ezt házasság után közölte. Alig van témája velem, mindig csak ideges az üzlete miatt, más témája sincs, csak a pénzügyei meg a vállalkozása. Ha elmegyünk kikapcsolódni kettesben, kb fél óránként csörög a telefonja. Soha nem veszi észre, ha mondjuk veszek egy új ruhát, meg se dicsér, pedig adok magamra. Ha valahova nagy nehezen eljutunk ketten, akkor mindig sietni kell haza, mert neki ezer dolga van. Nagyon szégyenlem magam, de úgy érzem, hogy én nem ezt terveztem, illetve nem ilyen életet magamnak. Tudom, hogy a szülei kiakadnak majd rám, de erősen fontolgatom a válást, de erről még nem tud senki, a férjem se... 27/N

2017. júl. 13. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencse, hogy rájöttél, gyerek előtt. Még időben.
2017. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Bence_ ***** válasza:
100%
Ha igy érzed lépj. Fiatal vagy!
2017. júl. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A Te életed, nem kell azzal foglalkoznod, hogy mit szólnak a szülei. Szégyellned meg miért kellene?
2017. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha két éve ilyen, akkor előtte nyilván jó volt a kapcsolat. Azt kéne első körben kideríteni, hogy mi változott meg. Életre szóló alkut kötöttél, miért dobnád el anélkül, hogy változtatni próbálnál?

Ültesd le, állítsd falhoz, beszélj vele, mondd el, mi jár a fejedben. Igenis éreznie kell, hogy elveszíthet. Derítsd ki, mitől változott meg, vagy hajlandó-e tenni érted és a házasságért.

Ha nem, akkor jogos és muszájos lépés a válás, ne törődj a szülői véleménnyel. De az esélyt én megadnám annak, akit páromnak választottam.

2017. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt a válás gondolatával játszadoznál próbáld meg rendbe hozni a házasságotokat! Üljetek le, beszélgessetek róla, esetleg kérjetek szakértői segítséget! Szerencsére mi nem tartunk itt, de megfogadtuk egymásnak, hogyha megromlana a házasságunk válás előtt elmennénk terepiára. Valamiért csak hozzá mentél! Aztán ha fél-1 év után sem változik semmi akkor nyugodt szívvel válhatsz!


Drukkolok neked!

2017. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kevés egy házassághoz, hogy valaki jó ember. Amúgy igen, gáz , de hát jobb most rájönni mint két gyerek után vergődni. Ha nem hajlandó változtatni én nem erőltetném a dolgot. Te a fejedre is állhatsz, egyedül nem lehet fenntartani egy kapcsolatot. Azért mindenképp beszélj vele, mielőtt ügyvédhez rohansz.
2017. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Fura hogy alig 4 év hàzassàg alatt ide jutottatok. Beszéld meg vele mi az oka a tàvolsàgtartàsának. Esküvő előtt nem beszéltetek gyerekvàllalàsról? Akkor mit mondott? Próbàlj közeledni hozzà. Ha nem megy semmiképp , neked pedig gyerek kell, akkor a férjedet engedd el.
2017. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!