Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyenek az indonéz csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az indonéz csajok?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondoltam hogy indonéz feleséget szeretnék magamnak. Milyenek az indonéz csajok? Szerintetek mennyire kivitelezhető?

Illetve hol keressek indonéz csajokat?



2017. júl. 11. 00:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Indonéz feleséget szeretnél, de egyetlen indonéz nőt sem ismersz? Az élet más területein is ilyen értelmes céljaid vannak?
2017. júl. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Mi a baj ezzel a céllal? Te úgy születtél hogy alapból atomfizikus voltál? Na látod...


Azt még elfelejtettem hogy ugye ott sok a muszlim, de olyan feleséget nem szeretnék, és elsősorban Baliról származót. Mert az jó :)

2017. júl. 11. 01:07
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Mert az jó?

Szerintem a kerdezo indonéz prostinal volt.

Jol sikerult a dolog es most ilyen feleseg kell neki.

2017. júl. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem volt indonéz prostinál :)
2017. júl. 11. 05:19
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Voltam Balin, semmi különös. Vannak köztük szépek, mindenütt vannak, de náluk valahogy nem ez a többség. Fura az arcberendezésük, ami ha téged nem zavar, mert esetleg nem vagy ilyen kis "látens" rasszista, mint én, akkor lehet, hogy több szép nőt látnál közöttük.

Nagy a csóróság, fura az életmódjuk, szerintem vehetnél feleséget már csak azért is, mert örül, hogy eljöhet otthonról és nem a nyomorban kell élnie, kb mint a Thai feleségek. Jah, és a legtöbben nem tudnak angolul, szóval vagy neked érdemes megtanulnod a nyelvükön, vagy sokat kell keresned, hogy értelmes kommunikációra képes legyél vele. Én nem pártolnám. Mi baj a magyar nőkkel? Vagy legalább az európaiakkal? A világ végén gondolod, rózsaillatút kakálnak, vagy mi? Nőből van az is, ugyanolyan hisztis lesz, mint bármelyik másik.

2017. júl. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Balin szeretnék élni. Aztán úgy lenne a legegyszerűbb ha ott keresnék asszonyt :D
2017. júl. 11. 08:22
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Összejössz egy magyarral és költöztök Balira.

Hol a probléma? :D

2017. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A balinéz csajok jobban bejövősek :)
2017. júl. 11. 08:31
 9/20 anonim ***** válasza:

[link]


Fura ízlésed van. :D

Ennyi erővel már koreai csajjal is kezdhetnél. Ők szebbek is valamivel. Pl itt a városomban csomó kínai, koreai él.

2017. júl. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Inkább valami ilyesmire gondoltam: [link]
2017. júl. 11. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!