Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyenek az indonéz csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az indonéz csajok?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondoltam hogy indonéz feleséget szeretnék magamnak. Milyenek az indonéz csajok? Szerintetek mennyire kivitelezhető?

Illetve hol keressek indonéz csajokat?



2017. júl. 11. 00:38
1 2
 11/20 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Ez a kerdes mindent, vissz!! :D


Ertem szoval felutotted, a googlet, hogy beatiful indonesian wife, s ezt dobta ki. Nagy forma vagy! ;)


Csak sajna a 9-es valaszolo kepe, erosen kozelebb all a valosaghoz. :D

De azt hallottam az ozd es kornyeke tele van indonez csajokkal, csak egy kicsit, jobban bele kell merulni a keresesbe, pl. bemenni a perui indianokhoz, s vinnie nekik par kg aranyat.


Amugy, azsiaiak kozul a vietnam lanyok a legszebbek.

2017. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Oszt, gondolod, hogy nem öregszik meg...?
2017. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok vietnámit keressek inkább?
2017. júl. 11. 12:29
 14/20 anonim ***** válasza:
47%

Jó hely az is!

Ők pl. biztosan szívesen látnak ananászt pakolni és talán kapsz egy deszkányi helyet ott hátul valamelyik vityillóban...: [link]

2017. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mondd csak arra gondoltál,hogy te fogsz alkalmazkodni a kulturájukhoz és nem forditva?!
2017. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mik azok amikhez alkalmazkodnom kell majd?
2017. júl. 12. 19:00
 17/20 anonim ***** válasza:

komoly csajok...


Fülöp Szigetek, Malájzia, Szingapur


itt is igen szép nők vannak, itt szebbek

2017. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Tudtok ajanlani valami oldalt ahol indonez csajokkal lehet csetelni? Nem gond ha nem pont Balirol vannak...
2017. júl. 13. 20:10
 19/20 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy ha beírod,hogy Indonesian chat vagy valami hasonlót,csomó oldalt kidob.

Megsúgom,hogy azok a csajok,akikre te gondoltál,hogy olyan kaliberű asszony kéne,azok rommá vannak photoshoppolva,legalábbis a 19ből 16-17 biztosan.Ráadásul ők híresek,úgy,hogy ilyen nőknél csóró magyarként pont annyi esélyed van,mintha Sarah Connort szemelted volna ki.

2017. júl. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Na meglátom. Októberben megyek úgy döntöttem. :)
2017. júl. 15. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!