Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 4 év házasság után gáz rájönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év házasság után gáz rájönni arra hogy nem egyeznek a terveink?

Figyelt kérdés
A férjem erőteljesen megváltozott az utóbbi 2 évben. Csak a munkának él, egyre jobban eltávolodott tőlem, már ott tartunk, hogy jó ha 2 havonta van szex. Gyerek témáról nem beszél semmit, magától meg főleg nem. Annyit mondott, hogy nem biztos, hogy szeretne. De ezt házasság után közölte. Alig van témája velem, mindig csak ideges az üzlete miatt, más témája sincs, csak a pénzügyei meg a vállalkozása. Ha elmegyünk kikapcsolódni kettesben, kb fél óránként csörög a telefonja. Soha nem veszi észre, ha mondjuk veszek egy új ruhát, meg se dicsér, pedig adok magamra. Ha valahova nagy nehezen eljutunk ketten, akkor mindig sietni kell haza, mert neki ezer dolga van. Nagyon szégyenlem magam, de úgy érzem, hogy én nem ezt terveztem, illetve nem ilyen életet magamnak. Tudom, hogy a szülei kiakadnak majd rám, de erősen fontolgatom a válást, de erről még nem tud senki, a férjem se... 27/N

2017. júl. 13. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig válás gyanús a dolog...

Ez az egy életed van jelenleg, miért csesznéd el egy hülyével?

2017. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Addig váljatok el, amíg nincs gyerek, és elég fiatal vagy újrakezdeni.
2017. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak féltem nagyon, mert tudom, hogy megviselné...mert alapjáraton jó ember és sajnálnám...csak hát valahogy nem tudja, hogy miből áll a házasság és vannak neki is kötelességei...
2017. júl. 13. 20:31
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Egy szüléssel megépítenéd saját börtönöd!

Érdemes elgondolkodni a lelépésen, hisz nem szerelmes beléd.

Gondolom a cseléd szerep a Tied.

2017. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ezt érzem...hogy nem szerelmes...csak ilyen házasság pipa...van egy felesége és kész...
2017. júl. 13. 20:40
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan. Várj még bátran 10 évet, nehogy a szülők megharagudjanak, ráérsz majd akkor új életet kezdeni, hiszen van időd, örökké élsz nem?
2017. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Elég gáz. Kompromisszum híján ne állj ebben sokat.

30/f

2017. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Lesz majd gyerek is, hisz az is ott van a tervei között, mint Te is, egy eszközként!

Max, ha nem úgy alakulnak a pénzügyi dolgok, akkor csúszik pár évet.

Simán lépj le, még válni sem kell.

2017. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Beházasodtál az üzletbe, mert tetszett, de már uncsi, így elvinnéd a felét:DDDD

A jövőt megalapoztad tehát:DD

2017. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Fish1 ***** válasza:
100%
Az, hogy folyamatosan a munkába temetkezik, szerintem azt jelenti, hogy érzelmileg valami nincs rendben nála, és ezt menekülő útvonalnak használja. Azt lenne érdemes kideríteni, hogy akkor 2 éve mi történt, aminek a hatására ezt elkezdte csinálni. Előfordul, hogy helyrehozható, de nem biztos. Beszéltél már vele ezekről a dolgokról? Olyankor mit mond?
2017. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!