Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet, hogy soha nem megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy soha nem megyek férjhez?

Figyelt kérdés

32. évemet töltöttem múlt hónap 28.-án.

Élettársi kapcsolatban élek, előző kapcsolatomból van egy 7 éves lányom.Boldog vagyok a kapcsolatban, annak ellenére, hogy ő megmondta az elején, nősűlni nem fog Mégegyszer.(özvegy)

Szeretem őt nagyon, de úgy érzem, boldoggá tenne egy házasság.

Szerintetek baromság?

Több mint 25 év van köztünk (ehhez nem kérek "észt"), mondjak le arról, hogy valaha is leszek feleség? :(((


2017. júl. 2. 22:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#4 válaszolót nem tudom ki pontozta le, pedig PONT ÉN mondom, hogy az igazat írta le.

De a szerelem igy jött, ezzel a korkülönbséggel, s ezzel az "árral", hogy lehet nem megyek férjhez soha.

De boldog vagyok, csak nem tudom milyen érzés férjhez menni.

2017. júl. 2. 23:32
 12/24 anonim ***** válasza:
40%
Az se érthető,hogy én miért lettem lepontozva. Pedig csak őszintén leírtam,amit gondolok.:)
2017. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Talán mert egy 50-es férfi nem öregember még, független a te véleményedtől, bár irtam, ehhez nem kérek kommentet, mégis a #4-es hozzászóló intellegensen ki tudta fejteni ehhez fűződő véleményét.

Te nem.Szerinted akkor miért lettél lepontozva?

2017. júl. 2. 23:39
 14/24 Szergej55 ***** válasza:
100%

Nagyjából igen, de azért leírom, mi fog történni: nem hiszel nekünk, mert a hormonjaid ezerrel ködösítenek, reménykedsz még néhány évig, aztán ott leszel, hogy 38-40 évesen egy akkor tizenvalahány éves, iskoláskorú lánygyerekkel fogsz ugyanennél a kérdésnél tartani, persze egyre elkeseredettebben.

Ha az eszedre hallgatsz, talán lehet más, csak az nehéz és kényelmetlen.

2017. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem szeret eléggé és önző


ha tényleg te lennél az a nő, akivel a sírig is, akkor elvenne.


így hogy nem vesz el, bármikor kifarolhat ebből a kapcsolatból.


gondolom, ez neki érzelmileg, anyagilag is könnyebb.


így hivatalosan nem válik pl. a gyereked nevelőapjává, nem kell válással bíbelődnie, és örökölni sem feltérlenül örökölsz utána.


okos!


személyedben felszedett egy fiatal pipit, aki rajongásig odavan érte, másfelől meg megőrzi a szabadságát, hogy ha úgy adódna, dobbanthasson mellőled...

2017. júl. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
Abszolút érthető ha erre vágysz, szerintem elvehetne téged. De ugyanakkor ha ő kifejezetten nem szeretne újra házasodni, kár erőltetni, mert téged csak a kalandvágy hajt, egyfajta bakancslista, kíváncsiság. Hogy ezt is megtapasztald. Tök jogos erre vágynod, de nem éri meg csak ezért erőltetni, ha ő kifejezetten ódzkodik ettől. Ha gondolod, tekintheted magad házasnak, igazából pont az lenne a helyzet, mint amiben épp vagy. :DDD De komolyan. Ezt a dolgot meg kell emésztened. Amúgy abban is van egyfajta szépség, amikor valakik házasság nélkül élik a jó házasok életét. Erős kötődést jelent, harmonikus viszonyt, ami felülemelkedik mindenféle szabályon, és belülről fakad.
2017. júl. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
21%

Istenem,bár ennyi problémám lenne...

Ilyen rinyálós nőktől mentsen meg az Isten

2017. júl. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ha szeretne es szamit neki te mit szeretne akkor elvesz.

De praktikusan nezve miert is venne el ?

Felesegkent elsz vele igy felesleges

2017. júl. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Baromság, hogy ahhoz ragaszkodsz, amihez ő nem.
2017. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
30%
Szerinted mi változna attól, hogy aláírtok valamit is, esetleg utána buli? Ugyanúgy lesz másnap minden. Volt itt egyszer egy kislány aki kiírta, hogy hát akkor mi lesz most esküvő után Ő ugyan úgy fog bemenni hétfőn dolgozni. :) Amúgy ha a Párodnak vannak gyerekei akkor érthető az örökösödés miatt, így tisztább sor és nem támadható majd utólag sem. Vagy ír végrendeletet ( és ha rendes Rád is hagy valami, ha van miből) vagy érthetően a saját gyerekére hagy mindent. Fel kellene fogni a házasság jogi dolog.
2017. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!