Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet, hogy soha nem megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy soha nem megyek férjhez?

Figyelt kérdés

32. évemet töltöttem múlt hónap 28.-án.

Élettársi kapcsolatban élek, előző kapcsolatomból van egy 7 éves lányom.Boldog vagyok a kapcsolatban, annak ellenére, hogy ő megmondta az elején, nősűlni nem fog Mégegyszer.(özvegy)

Szeretem őt nagyon, de úgy érzem, boldoggá tenne egy házasság.

Szerintetek baromság?

Több mint 25 év van köztünk (ehhez nem kérek "észt"), mondjak le arról, hogy valaha is leszek feleség? :(((


2017. júl. 2. 22:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

Elmondta az elején... Nem értem most akkor mire vársz? Nem fog elvenni!


Amúgy meg ha téged egy házasság tenne boldoggá és nem a párod... Hát no comment...

2017. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Ha vele maradsz, akkor nem mész férjhez, megmondta, hogy nem nősül..

Lehet van családja (gyerekei) nem akarja az örökséget előlük megosztani.. vagy nem tudom..

Ha jól vagytok a kapcsolatban, akkor miért erőltetnéd?

Legyetek így boldogok :)

2017. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Gratulalok,mire az oltár elé kerülnel a parod elhalalozik!
2017. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ezt az egészet, és törekedj(etek) arra, hogy minél több szép közös emléketek legyen. A párod közel 60 éves fejjel már elhiszem, hogy nem vágyik az ilyesféle felhajtásra, a nyugalmat viszont vélhetően előnyben részesítené. Ezt próbáld elfogadni. Bár írtad, hogy a korkülönbség miatt nem kérsz "észt", de itt pl. a 25 éves korkülönbségnek jelentkezett egy nagy hátránya. Ha korban hozzád illőt találtál volna, lehet, hogy már feleség lennél. Látod, mennyit számít?:)
2017. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
57 vagy több éves papával..hát mit is mondhatnék, maga az agyműködésed állt le :)
2017. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van biztos.

Nem maga a házasság tenne boldoggá konkrétan, hanem ha átélhetném én is ezt egyszer.

Amúgy nem ezzel indított, hanem szóba került valahogy.

Különben 3 hónapja voltunk együtt (kezdettől együtt is élünk), Karácsonyi ajándékom egy gyűrű volt.

Mindegy, tuti én vagyok a hülye, egy papír biztos nem tenné erősebbé azt ami köztünk van.

2017. júl. 2. 22:54
 7/24 A kérdező kommentje:

Ez a kedves "papa" tegnap (is) olyan örömöt szerzett, mint évekkel ezelőtt, tegnap pont háromszor, tehát szex terén nincs gond.

Köszönöm, igazatok van tuti, egyszerűen csak én akarok túl sok mindent.

Boldogok vagyunk, imádja a kislányom és viszont, jól élünk, a szex tökéletes, csak a házasság, hogy egyszer feleség lehessek...Ez az egy, ami nehéz nekem.

Semmit nem kérnék tőle, mindenfajta vagyoni nyavalyát aláirnék, csak ha tudhatnám, milyen érzés férjhez menni ahhoz, akit fajongásig imádsz, szerelemmel szeretsz.

2017. júl. 2. 23:01
 8/24 A kérdező kommentje:
#rajongásig
2017. júl. 2. 23:03
 9/24 anonim ***** válasza:
48%
"Ez a kedves "papa" tegnap (is) olyan örömöt szerzett, mint évekkel ezelőtt, tegnap pont háromszor, tehát szex terén nincs gond." Na erre végképp nem vagyunk kíváncsiak,hogy egy vén kujon hogy fajtalankodik egy fiatal nővel.
2017. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

32. évét betöltött nő és édesanya vagyok, nem hiszem, hogy ez fajtalonkodás lenne, hisz messze nem 14 éves vagyok, s amikor megismerkedtünk, akkor is Anya voltam már, nem tiniként.


Köszönöm az értelmes válaszokat, tuti igazatok van, ha Boldogok vagyunk így, mi a francnak feszegetném?

Egyszerűen csak érdekel, azáltal változik-e egy kapcsolat.

2017. júl. 2. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!