Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Másodjára megyek férjhez!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mtke kérdése:

Másodjára megyek férjhez! Vehetek fehér ruhát? Vagy ez már nem illik?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban házasodsz, amiben akarsz.
2015. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Elvileg nem illik, gyakorlatban megteheted, legfeljebb téma lesz a vendégek körében.
2015. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kései Sirató ***** válasza:
67%
Inkább azt mondanám, hogy nem szokás. Sok második esküvőn voltam (a munkámból kifolyólag), inkább a törtfehér, krémszínű, ekrü, színes és mindenféle más szokott előfordulni. Nem hiszem, hogy bárkit zavarna, ha te fehérben lennél. Viszont fátylat semmiképp ne tegyél!
2015. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ragaszkodsz a fehérhez ? Én először megyek férjhez ,és az én vàlasztàsom az ekrü színre esett . ( Egyébként tényleg tiéd a döntés ! )
2015. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Igen, vehetsz fehér ruhát. Már voltam több olyan esküvőn is, ahol második házasság volt és ez egyáltalán nem befolyásolta a ruhaválasztást.

Elvileg szinte senki sem húzhatna fehéret, mert a szüzességet szimbolizálja :)

2015. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából nem szeretnék nagy habos-babos ruhát csak mondjuk egy alkalmi fehér rövid ruhát
2015. ápr. 20. 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van egy ismerősöm aki 2x ment férjhez, és a 2. esküvője nagyobb volt mint az első. Fehér nagy menyasszonyi ruhában volt, lagzi 100 fővel és minden ami ezzel "jár". Az első férjével kis esküvőjük volt, a szűk családdal és utána egy vacsorával, majd ment mindenki haza. 20 év után is bánta, hogy nem volt "erőszakosabb" és nem olyan volt az esküvője amilyet szeretett volna, mert a volt férje, és a volt férjének a családja beszélte rá, hogy minek neki nagy lagzi, elég ez a szűk is. Így lett aztán a 2. esküvője nagyobb, és senki nem szólta meg. Végre neki is teljesülhetett az "álma".
2015. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

ha rövid, akkor szerintem elmegy a fehér. Ha mégis hosszút választanál, akkor viszont semmiképp. Olyan álszent dolog lenne.

...Ettől függetlenül azt vegyél fel, ami neked tetszik, amire megdobban a szíved, amiben el tudod magad képzelni. Ne foglalkozz mások véleményével, mert ez a te napod és azt veszel fel, amit akarsz.

2015. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ruhát veszel fel, amilyet akarsz...

Az én ruhán égőpiros volt...mert én azt akartam...anyám kicsit morgott, aztán hozott nekem egy piros cipőt...:)

2015. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!