Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék egy ellaposodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék egy ellaposodott házassággal?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, van gyerkőc is és ezért sem szeretnék elvállni meg azért sem mert szeretem a feleségemet. Viszont úgy vagyunk mint 2 jó barát, havi 1 szex és kész. Biztos én is hibás vagyok, de neki valahogy sosincs kedve a szexhez. Az a baj, hogy mindig elutasít viszont ezèrt én meg nem tudok odaadó és kedves lenni mert ezzel megsért! Beszéltük már sokszor de semmi eredménye.

2017. jún. 6. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
piroslampa.net
2017. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Párterapeuta?

Most komolyan. Én ultimátumot adnék neki.

Vagy beszél róla normálisan (mik az igényei, miért, miért nem, stb.), vagy ennek így nincs értelme.

2017. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan nem èrtelek benneteket....mèg ha 17-èvet írtàl volna.


Azt nem hiszem el,hogy nem lehet lekommunikälni ezt!

Főleg ha még vannak érzelmek.

Amit régen szeretett az nem tűnik el varázsütésre'.....

Neked meg nem megsértődni kellene,hanem kitartóan ,kedvesen elérni amit akarsz.

/N.

2017. jún. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl. elintézed, hogy a gyerekeket le tudjátok passzolni egy napra/estére, megmondod neki, hogy foglaltál vacsorára asztalt egy étterembe, készüljön, esetleg egy csokor virág. Szerintem ha visszahozod kicsit a tüzet a kapcsolatba, neki is jobban megjön a kedve.
2017. jún. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk majdnem minden nap van szex, 11 év és 2 gyerek után. Leírom, mi hogy csináljuk, hátha valamit át tudsz ültetni a Te házasságodba. A férjem dolgozik, én otthon vagyok a gyerekekkel. (28 és 8 hónapos manókák). Amikor a munkáltatója próbálta kihasználni a férjemet (minden nap túlóra, heti 1 szabadnap, kezelhetetlenül sok feladat) akkor munkahelyet váltott. Nagyon keveset tudott velünk lenni, lehetetlen volt programot tervezni. Mind a ketten kifacsartak voltunk. És kevesebb volt a szex. Amikor hazaér a férjem, iszik egy kávét, kicsit bámul maga elé, aztán átveszi a gyerekeket. Így van egy kis időm magamra. (Torna, körömfestés, hajfestés, barátnőkkel fecsegés, egyéb csajos baromságok). Heti egyszer el is megyek otthonról egyedül. Általában ilyenkor szaunázok. Így rendszeresen fel tudok töltődni. Ha otthon maradtam, akkor csatlakozom a játékhoz, aztán közös csalàdi vacsora van. (Muhaha, a kicsire ilyenkor jön rá a bömbölhetnék, a nagy megkergül és nem marad egy helyben) ilyenkor beszélgetünk, kinek hogy telt a napja, stb. Szigorúan este 9kor fektetés van. Nincs még egy mese, nem érdekel, hogy épp most akar a nagy éhen/szomjan halni, és egyáltalán semmilyen trükk nem érdekel. Ez az idő a MIÉNK, a férjé és feleségé. A feleséged dolgozik, vagy otthon van a gyerekkel? Mennyit tudsz segíteni a háztartásban meg a gyerek körül? A feleséged mennyire tudja kommunikâlni, ha segítség kéne neki? Mind a kettőtöknek van ideje saját magára? És egymásra? Ezeknek látszólag semmi köze a szexhez, de lehet a probléma gyökere. Ha kifacsart a feleséged, házirabszolgának érzi magát, esetleg úgy érzi, senki sem törődik a problémáival, az tönkrevágja a libidót. Ha hiányoznak a beszélgetések, könnyen eltávolodtok egymástól. Úgy meg nehéz egymásra hangolódni. Amikor őszintén rá figyelsz, próbáld megkérdezni, mi a gondja a szexszel. Vagy mehetsz mélyebbre, kérdezd meg, hogy érzi magát ebben a házasságban. Akármit vág a fejedhez, ne sértődj meg! Eddig valószínűleg azért nem mondta, mert nem akart megbántani, nem akart cirkuszt.
2017. jún. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Sejtem, mi a probléma.

Sok férfi itt rontja el, hogy úgy tekint a feleségére, mint egy szexautomatára. Mindegy, hogy 10 perce még mosogatott, pelenkázott, vitatkozott veled vagy a gyerekkel: ha te szexet akarsz, akkor gombnyomásra álljon át szexüzemmódra.


De ez nem így működik.

Attól, hogy a feleséged, ugyanúgy nő maradt. Házasság előtt, az udvarlás alatt te is másképp viselkedtél. Felhívtad, írogattál neki. Egész nap kerested a lehetőséget, hogy megérintsd, megcsókold. Bókokat és malacságokat mondtál. Vagyis: minden lehetséges módon igyekeztél felcsigázni, hogy legyen kedve a szexhez.

Ebből mára az maradt, ha nem teszi szét a lábát akkor is, ha nincs kedve, akkor besértődsz és másnap is érezteted ezt vele.


Fordítsuk meg! Igenis legyél kedves és odaadó akkor is, ha nincs kedved! Sokkal könnyebb, mint úgy dugni, hogy nincs kedved.


A másik: ha ennyire elmarad az udvarlás, általában elmarad az előjáték is. Egy gyors dugás, amíg a gyerek fel nem ébred, max tíz perc tusolással együtt. És sok férfi ilyenkor el is várja, hogy a nő élvezze! De nem élvezi. Sőt, inkább fáj. Fájdalmas, mert száraz, nincs felizgatva, durva a szex (sietni kell, kezdődik a film...), és inkább megjátssza az orgazmust, mert hamarabb szabadul.

Naná, hogy egyre kevesebb kedve lesz a szexhez.

Mikor csókolgattad végig utoljára tetőtől talpig? Vagy mikor simogattad? Masszíroztad? Kis bók, udvarlás? Egy kedves szó?


Sok pasi keres hasonló helyzetben szeretőt. Udvarol neki, étterembe viszi, bókol, flörtöl, simogatja, pettingelnek állandóan, és láss csodát: működik a szex!

Ahogy a feleségnek is a szeretővel. ;)


De nem lenne egyszerűbb először egymással eljátszani ezt?


Kezdj el neki udvarolni újra! Ne tekintsd természetesnek, hogy úgy és akkor használod a testét a saját örömödre, ahogy akarod. Nem a tulajdonod, hanem a társad.


Légy férfi! Csábítsd el! Vadászd le! Izgasd fel napközben úgy, hogy este ő akarja a szexet!

2017. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Errol mindketten tehettek es csak az errol valo beszelgetes nem fog segiteni. Tenni is kene vmit. Probaljatok meg kettesben tobb idot egyutt tolteni. Gondolom, van nagyszulo, aki addig bevallalja a gyerkocot. Szerintem ez a legfontosabb, h necsak szulok legyetek, hanem ferj es feleseg is es ezt az egyensulyt probaljatok fenntartani. Szanjatok tobb idot magatokra, amikor fel tudtok toltodni.

Mi is 7 eve vagyunk egyutt a parommal es nalunk is majdnem minden nap van szex es mindig jo, m odafigyelunk arra, h mindkettonknek legyen ideje magara es egymasra is. Szervezunk programokat kettesben is, beszelgetunk egyeb temakrol is, mint a gyerekek es mindketten ugyanolyan mertekben vesszuk ki a reszunket a gyereknevelesbol is.

2017. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%

Azt gondolom hogy vannak nők, akik szülés után hormonálisan annyira megváltoznak, hogy egyszerűen nem akarják a szexet.


Sajnos ezen nem segít ha kedves és figyelmes vagy, bókolsz, kedveskedsz. Nyilván jól tud esni, de ettől nem fog rád izgulni... Ha csak ennyi kellene...


Próbáld meg mert semmit sem veszíthetsz, de ne gondold azt hogy ez majd biztosan visszahozza a tüzet-így nem csalódsz akkorát ha mégsem. Tapasztalatból mondom, mert sajnos már túl vagyok ezeken és semmit sem értem el :(

2017. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!