Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, vagy esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, vagy esetleg olyan ismerőse, akinek a 2. házassága sem lett boldog és hosszantartó?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? nem tanult az első házasságában elkövetett hibákból?
2017. máj. 30. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Jelen.

A magyarázat az amit írtál.

A házasság után azonnal jött a másik, nem hagytam időt magamnak a lecsendesedésre, magamba fordulásra, saját hibáim felismerésére, önértékelésre, önfejlesztésre.

Teljesen más tipusú ember volt a következő párom, mégis szinte forgatókönyv szerűen ugyanazok a fázisok mentek végbe, mint az előző házasságomban.

Néha ijesztő is volt, hogy szinte szóról szóra ugyamazokat a mondatokat hallottam a második szájából is.

Az első 10 évig tartott, a második 8.

Már lassan két éve hogy szakítottunk, pótoltam a korábbi hiányosságot, azaz hagytam magamnak időt a leírt dolgokra...

41f

2017. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gyerek született valamelyik házasságból?
2017. máj. 30. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
A 3. 4.sem lesz boldogabb legfeljebb már annyira megkorosonak a részvevők hogy ugyan hova meneküljenek belőle, bár van aki még idős korára is kilép.
2017. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"gyerek született valamelyik házasságból?"

Mindkettőből :-)

A későbbi párom nem tudta elfogadni az első házzaságomban született gyermekemet, hiába nem élt velünk, csak láthatások voltak. Ez sok feszültséget hozott a kapcsolatunkba.

Azt látom egyébként hogy nagyon sok kapcsolatban gond ez, különösen a nők részéről. Ezt nem hibáztatásként mondom, színtiszta ösztön az egész, a fészekből ki kell túrni az idegen fiókát. Ez ronda, de így van. Kár tagadni. Van aki ezt el tudja nyomni magában, van aki nem és büszkén vállalja hogy az idegen gyereknek nincs keresnivalója a közös fészekben.

De a másodikból is született gyermekem.

Pontosan ezért gondolom azt amit az egyik utóbbi hozzászólásban írtak, hogy a 3. és 4. stb. sem lesz jobb.

Az önfejlesztésen, hibáim felismerésén és javításán már túl vagyok, ezeentúl más miatt lesz a hiszti.

Ki lesz az a nő aki elvisel 2 idegen gyereket, akik ráadásul véletlenszerűen, akár külön-külön jönnek hozzám?

Elárulom: SENKI.

2017. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek. Az exférjemet. :)

Mikor lebukott, hogy félrelép és kidobtam, hirtelen átváltott arra a lemezre, hogy ő ment el, mert megtalálta az igaz szerelmet.

Hogy ezt bebizonyítsa, gyorsan el is vette a lányt. De valahogy nem volt olyan nagy a szerelem, mikor együtt éltek, mint amikor csak dugni jártak össze és randevúzni. Egy darabig még együtt maradtak, mert ciki lett volna bevallani legalább saját magának, hogy ezt elb.ta, és egy sz.ar házasságért dobott ki mindent a kukába. De aztán félretette a dacos büszkeséget, és visszakullogott anyukához két bőrönddel.

Egyértelműen az volt a hiba, hogy nem ismerték egymást igazán, a kanosságot pedig keverte a szerelemmel.

2017. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elsot azert vette el 22evesen mert a lanyt nem engedtek osszekoltozni vele,ameddig nincs hazassag.

Amikor elromlott,javitas helyett visszajott hozzam (en akkor mar 4eve vartam ra).

Osszekoltoztunk,2ev mulva hazasodtunk,2ev mulva felrement.

Most azt a lanyt is elvette,kivancsian varom a folytatast.Plane h egyik kapcsolatabol sem vonta le a konkluziokat es meg mindig csak 34eves...

2017. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!