Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akartatok összeházasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akartatok összeházasodni?

Figyelt kérdés
Persze minden kislány álma az, hogy szép esküvője legyen, a számára tökéletes pasival. De ti mivel indokoljátok, hogy összeházasodtatok? Persze alap, hogy szeretitek egymást és össze akartátok kötni az életeteket. De volt egyéb (biztonság érzet, hűség)? A válaszokat előre is köszönöm :)
2017. máj. 6. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

biztonsagerzet, hogy sokkal kisebb valoszinuseggel hagy el engem, egyedul a gyerekkel...

gazdasagi okok miatt is


N23

2017. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sok boldogságot nektek! :)
2017. máj. 7. 00:14
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Én nem akarok házasodni.
2017. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem házasodtunk. A papír miatt még nem lesz valaki hűséges vagy tisztességesebb, szeretni sem fog jobban.
2017. máj. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha a "biztonság érzet, hűség"-et nem érzed a házasság előtt, akkor utána sem fogod.. Azt nem ad a házasság.


(Én még nem akarok, párom (férfi) már nagyon).

2017. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek fontod volt, nem akart "zabigyereket". 2009-ben, nem a múlt ezredben...Utólag jobb 8gy, sokkal könnyebb az ügyintézés bàrmiben, meg mégiscsak jobb azt mondani, h a férjem. De én magamtól nem házasodtam volna.
2017. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. máj. 7. 22:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a pénz miatt.

Egy külföldi banknál dolgozik, kb. milliós havi fizuért. :)


28n


Na, jó, viccet félretéve, mert szeretem, vele tervezem az életemet.

De ha azt mondja anno, hogy nem vesz el - a szülei elváltak - nekem mindegy lett volna, mert akkor is vele maradok, hisz a legjobb férfi, akivel összehozhatott a sors.

2017. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez volt a természetes, hogy nem állunk meg ott, hogy összeköltözünk, hanem házastársak- egymás törvényes hozzátartozói akartunk lenni, hogy jogaink legyenek egymás felé, fel akartuk vállalni hivatalosan is egymást. Nem akartunk pasim /csajom típusú kapcsolatot életünk végéig. Volt idő amikor én a barátnője voltam, ő pedig az én párom, de innen tovább akartunk lépni. Szívből jött, így éreztük jónak.

Nem mentem volna hozzá akárkihez, és ő sem vett volna feleségül bármilyen nőt. Úgy voltam vele, hogy ha megtalálom azt aki teljes mértékben passzol hozzám (ha megtalálom az igazit), akkor vele házasságban akarok élni. Ezt a férjem is, már tőlem függetlenül így gondolta. Szóval fontos volt mindkettőnknek. Szeretjük kimondani azt, hogy férjem, feleségem, hordani a karikagyűrűnket, illetve én szerettem volna felvenni a férjem nevét is (-né nélkül). Neki pedig ez nagyon jól esett, és büszke rá hogy a nevét viselem. Nem csak érzelmileg tartozunk össze, hanem hivatalosan is. Gyereket ugyan nem vállalunk, de házasság nélkül pláne nem szültem volna.


Sem a házasság, sem a gyerekvállalás nem véd meg attól, hogy a párod hűtlen legyen, attól, hogy elhagyjon. Aki ebben hisz, hogy ha összeházasodnak, majd nem fogja megcsalni, vagy nem fog lelépni mással, az nagyon buta. A gyerekvállalás sem garancia semmire.

Ilyesmikkel nem lehet megfogni egy embert. Csak azzal, ha beléd szeret és nem fellángolásról beszélek, hanem őszinte mély szerelemről, ami nem múlik el 2-3-4, de 10-20 év után sem.


Mi hittünk, és hiszünk a szerelemben, és abban, hogy életünk végéig együtt leszünk. Nem kellett kiskapu, hogy később könnyebb legyen lelépni, ha na adj isten mégsem jönne össze, mert alapból nem így álluk hozzá. Ezért házasodtunk össze.

2017. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#7-es először kikerekedett a szemem :D De köszönöm a válaszod, sok boldogságot és minden jót nektek! :)

#8-as nagyon köszönöm a hosszú és tartalmas válaszod, nagyon szépen leírtad és teljesen egyet is értek veled. Nektek is sok boldogságot és hosszú, közös életet kívánok! :)

2017. máj. 8. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!