Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Korai a házasság? 25 F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai a házasság? 25 F

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 16:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk kell eldönteni?
2017. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én nem tartom korainak, csak kíváncsi voltam ismeretlenek valaszara.
2017. márc. 13. 21:09
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ti úgy érzitek hogy jöhet, akkor jöhet. Ha eljön a pillanat akkor mire várna az ember?! Azért mert mások szerint korai még nektek nem kell megragadni azon a szinten és várni, mire is?! Eldöntöttétek és kész.

Minden kapcsolat más és más, mindegyik ott tart ahol tartania kell, a tiétek ezek szerint a házasságnál, amivel nincs gond, felnőttek vagytok.

Az én férjem 25 évesen már a férjem volt 1éve és későinek érezte így is! Ő 16-20 között kibulizta magát stb ahogy én is.

Mindig lesz olyan ember aki szerint ez korai vagy nem kéne, de arra hallgass amit érzel.

18körül tényleg korai, hisz épphogy még tinikapcsolat, magát se ismeri az ember de 20-23 után már lehet tervezgetni.

2017. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezni. Ha úgy érzed szereted, vele akarod leélni az életed, és készenállsz arra, hogy a halálotokig hűséges légy hozzá, akkor hajrá! Nem az számít, hogy mások mit mondanak, hanem a ti érzéseitek. Az érettség nem kor függvénye. És attól sem függ az élethosszig tartó házasság, hogy meddig voltatok együtt esküvő előtt. Ismerek 8 év után házasodott (4 év együttéléssel) embert, aki 1 év után már vált is. Szóval nem ezen múlik.


Mi pl 1,5 év után házasodtunk (fél év együttéléssel), a férjem akkor csak 22 éves volt, én 25. A kezemet korábban megkérte mint hogy összeköltöztünk, és teljesen biztos volt magában és bennünk, ahogy én is. Ő mindig határozott személyiség volt egyébként is. Jelenleg 31-28 évesek vagyunk. Nem sok idő telt el, csak 5+ év, és lassan 7 évesek leszünk. Az érzéseink határozottan nem változtak és nem is fognak.:)


Ha biztos vagy magadban és a kapcsolatotokban, akkor nem lehet semmi akadály!

2017. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%
Ha véleményekre voltál kíváncsi leírhattad volna a kérdésben a körülményeket, mert igy teljesen értelmetlen kérdés.
2017. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 kriszpo ***** válasza:
100%
Nem korfüggő. Azt csak ti tudhatjátok, hogy mennyire álltok készen a házasságra. Elvileg egy életre szól.
2017. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem nem az.
2017. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen házasodtam meg 6 év együtt járás után. Szerintem nem korai, ha mindketten akarjátok ez csak rátok tartozik.


31/N

2017. márc. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A házasságban nincs semmi haszna a férfiaknak, csupán érzelmi és pénzügyi öngyilkosság válás esetén.

Ne légy hülye, és tartsd meg a szabadságod. Gondold végig hogy te mit kapsz egy házasságból amit te nem kaphatsz meg egy párkapcsolatból.

2017. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19. Megfelelő pàrvàlasztàs esetén nem lesz ilyen probléma. Ez csak kifogàs, hogy ne kelljen komolyabban elköteleződni, felelősséget vàllalni.
2017. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!