Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnék a férjemen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a férjemen vagy a házasságomon változtatni?

Figyelt kérdés
Még csak 3 éve vagyunk házasok a férjemmel, de totál közömbös irányomban...Semmi se hozza lázba. Napközben dolgozunk, este, mikor együtt lehetnénk,ő csak fekszik a tv előtt, s majdhogynem még meg se szólaljak,mert nem hallja a filmet. Kettesben sehova nem megyünk el, max bevásárló közértekbe, de régebben még néha néha voltak közös programok,manapság már az sincs. Gyerekről hallani sem akar,legalábbis még 3 évig tuti, pedig neki már illene, mert 39 éves. Nincs témánk maximum csak annyi, hogy -"Milyen volt a napod?"- Válni meg nem akar, sőt hallani sem akar róla, viszont változni se. Most elkezdtem edzeni, már kb 1 hónapja, pedig nem voltam kövér egyáltalán, de őt ez sem érdekli. Vagy ha csinálok vmi új finom vacsorát, azt is csendben megeszi és megy a tv elé...Egyedül talán a vállalkozása hozza lázba, hogy azt miként tudná fejleszteni,bővíteni, de én úgy érzem, hogy nem férek bele az életébe. Ehhez pedig fiatal vagyok 29 évesen...

2017. márc. 1. 08:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem kérdezd meg a ferjedet,mert valami ok van a viselkedésére.Lehet Te sem vagy tokeletes,lehet ő valamiért depressziós,ha semmi nem érdekli.s még ezer oka.
2017. márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha semmiről sem akar hallani,akkor az itt ennyi.

Egyedül is elindíthatod a válást,nem kell hozzá ő. Hogy tudtok ilyen posványban élni?

Persze,ha tőle függsz,nehezebb lesz,de nem megoldható.

2017. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj vele, kérd meg hogy menjetek el párterápiára vagy csak közösen pszichológushoz, de egy valamit ne tegyél: NE szülj gyereket neki, legalábbis amíg ez a probléma meg nem oldódik. Magadnak csinálj programokat, ha nem megye veled akkor egyedül vagy barátnőkkel. Ne hagyd hogy lehúzzon a nagy büdös semmibe.
2017. márc. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Mert szamara unalmas és érdektelen vagy. Nem tudsz mit csinalni, más emberek vagytok.
2017. márc. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek lehetnek problémái, rossz időszakai, lehet depressziós vagy bármi.


De szerintem alapvető, hogy legalább igénye legyen arra, hogy a dolgok jobbra forduljanak. Meg kell tenned mindent, hogy elérd nála azt, hogy lássa a problémát és próbáljon tenni ellene. Szerintem ez mindig kell a kapcsolat fenntartásához, az igény, hogy jól működjön.

Ha ez teljesen hiányzik belőle és egyáltalán nem érdekli, hogy jobb legyen bármi, és ezen a legnagyobb erőfeszítéssel sem tudsz változtatni, akkor nincs értelme a kapcsolatnak. Az pedig nem számít, hogy ő akar-e válni vagy sem. Beadod a keresetet --> elválsz.

2017. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hozzá kell tenni azt (#5-ös vagyok), hogy eleve nem szabadna hagyni, hogy idáig süllyedjen egy kapcsolat. A háttérben nyilvánvalóan súlyos problémáitok vannak, amiket régóta (vagy egyáltalán) nem kezeltetek. Ha a probléma megoldható, akkor már rég meg kellett volna oldanotok, ha pedig nem megoldható, rég ki kellett volna derülnie és már rég nem kéne együtt lennetek. A kapcsolatot időről időre felül kell vizsgálni: minden rendben van? Mindketten megkapjuk azt, amit akarunk? Arra tartunk, amerre szeretnénk? Ha vannak változások, mi okozza azokat? Mit kéne másképp csinálni? Satöbbi. Legközelebb légy sokkal proaktívabb egy kapcsolatban és olyan embert keress, aki szintéán képes erre. Utólag már nagyon nehéz változtatni.
2017. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért házasodtatok össze?

Miben volt más 3 éve?

2017. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazából olyan sok mindenben nem volt más három éve sem...csak megfogott benne nagyon az, amit az elején ígért...család+közös tervek....csak manapság,meg ahogy egyre múlt az idő a közös tervek és a család eltűntek és csak a vállalkozásának él.
2017. márc. 1. 08:52
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos egyre jobban látom, hogy neki a pénz a legfontosabb... mindent csak pénzben tud mérni...
2017. márc. 1. 08:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű időközben elgondolkodott a kettőtök kapcsolatán, és csak mint tartalékos vagy jelen már.

Vagy kell neki egy biztos háttér addig, amíg...nem talál jobbat.

Ilyen is van.

2017. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!