Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnék a férjemen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a férjemen vagy a házasságomon változtatni?

Figyelt kérdés
Még csak 3 éve vagyunk házasok a férjemmel, de totál közömbös irányomban...Semmi se hozza lázba. Napközben dolgozunk, este, mikor együtt lehetnénk,ő csak fekszik a tv előtt, s majdhogynem még meg se szólaljak,mert nem hallja a filmet. Kettesben sehova nem megyünk el, max bevásárló közértekbe, de régebben még néha néha voltak közös programok,manapság már az sincs. Gyerekről hallani sem akar,legalábbis még 3 évig tuti, pedig neki már illene, mert 39 éves. Nincs témánk maximum csak annyi, hogy -"Milyen volt a napod?"- Válni meg nem akar, sőt hallani sem akar róla, viszont változni se. Most elkezdtem edzeni, már kb 1 hónapja, pedig nem voltam kövér egyáltalán, de őt ez sem érdekli. Vagy ha csinálok vmi új finom vacsorát, azt is csendben megeszi és megy a tv elé...Egyedül talán a vállalkozása hozza lázba, hogy azt miként tudná fejleszteni,bővíteni, de én úgy érzem, hogy nem férek bele az életébe. Ehhez pedig fiatal vagyok 29 évesen...

2017. márc. 1. 08:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

El kell válni. Fiatal vagy, ne cseszd el az életed egy magának való férfire.

Az, hogy zárkózott, nem lenne olyan baj, ha mellette minőségi időt töltenétek együtt, de így... ez nem kapcsolat, maximum lakótársi viszony.


Olyan meg nincs, hogy nem akar válni, beadod a keresetet és elválasztanak titeket.

2017. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Válj el, ez nyűglődés. Legközelebb meg ne ígéretekre házasodj, hanem tervekre, amiket közösen hoztok. Én biztos vagyok benne, hogy voltak jelei annak, hogy az ígéret csak ígéret marad, csak annyira megörültél annak, hogy célba értél, hogy nem vetted észre. Legközelebb légy tudatosabb és hallgass a belső hangra, mert én biztos vagyok benne, hogy érezted mi lesz ennek a vége, csak mindig kimagyaráztad magadnak. Csomó rendes fickó kezét-lábát törné a családért, ne vesztegesd egy ilyenre az idődet.
2017. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

nos elején is ilyen volt, neked meg nem tetszik...

mi legyen? minek mentél hozzá? válj el és kész

2017. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy egy ilyen kapcsolatban, hogy jut eszedbe egyáltalán a gyerekvállalás gondolata. Te sem leszel már fiatalabb (gyerekvállalás szempontjából főleg) jó lenne ha normális pár után néznél, viszont ahhoz még fiatal vagy, hogy egy ilyen kapcsolatban maradj.
2017. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sex van?
2017. márc. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Beszéltél már neki a problémáidról? Mit reagált rá? Nagyban függ ettől, hogy érdemes-e nyűglődni.
2017. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!