Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Egy érdekes kérdésem van.. De előtte írok pár szót az előzményekről. Van egy férjem 3 éve. Már sajnos ott tartunk, hogy lefeküdni nem akar velem, max 2havonta egyszer és az is maximum 5perc mindennel együtt. Gyereket nem akar, de ezt csak a házasság elteltével közölte velem. A minap szó esett erről,amikor a férjemmel beszélgettem és erre ő azt mondta: Ő megteremt mindent, lakás,autó,nyaralás stb, akkor én hogy merek azzal a pitiáner dologgal jönni, hogy keveset vagyunk vele együtt..? Mindent csak az anyagiakban mér..Csak a munkájával van elfoglalva, család témáról beszélni sem lehet vele...De hozzáteszem 40éves... én pedig 29... Egyáltalán nem kezel nőként. Nőnapra is úgy kaptam virágot tőle, h itt a pénz..vegyél magadnak virágot...

2017. márc. 12. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Omg hogy tudtal hozzámenni? Már ezt bem értem..
2017. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Ha az élet színvonalad kényelmes így, hogy megteremti és nem utálod mint embert akkor maradj mellette és ideje elkezdeni félrejárni :)
2017. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Csak azt tudom leírni, én mit tennék a helyedben: villámgyorsan elhagynám.
2017. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem ilyenkor, hogy gondolom nem az utóbbi időszakban lett ilyen, hanem ő eleve ilyen jellem volt: gondolom korábban sem igényelte többet a társaságod/programokat stb.


Az is furcsa egyébként számomra, hogy egyáltalán magáróla gyerek témáról/családalapításról mégis hogy a fitty fenébe csak a házasság után kerül sor??

25 vagyok, de ezek számomra alapvető kérdések... És ez alapján mérlegelek egy igent a lánykérésre pl.


Amúgy válaszolva is, ha nem vagy boldog, és nem akar változtatni a helyzeten, ráadásul neked más terveid/céljaid vannak, akkor az is egyértelmű, hogy nincs közös metszet kettőtöknek a jövőre nézve.

Vagy maradsz vele és szeretőzöl, ahogy valaki írta. ( Bár szerintem még épp időben lennél szerelemből házasodni, nem szeretőt keresni)

25N

2017. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

A 2-essel értek egyet.

Az ilyen idióta antiférfi mellett lelkiismeretfurdalás nélkül tarts szeretőt, elvégre ez a férjimitátor kiharcolta magának.

2017. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
A pénze miatt mentél hozzá?
2017. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, amíg nincs gyerek!
2017. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!