Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Korai a házasság? 25 F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai a házasság? 25 F

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 16:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem annyira a korotoktól függ, mint inkább attól, mennyi ideje "nyűvitek" egymást...
2017. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ezt nektek kell tudni, de azért szerintem nem árt kicsit tudatosabban belevágni ilyesmibe. Ha szeretitek egymást és elég érettnek érzitek magatokat hozzá akkor hajrá! :)
2017. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
4 és fel eve vagyunk együtt abból 3 éve élünk együtt. Nem magunk miatt kérdem, hanem mert többen gondolják hogy korai ilyenkor még.
2017. márc. 13. 16:43
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

3 év együttélés után, ha anyagiakkal sincs különosebb gond, akkor nem korai. (az anyagiakat családalapítás miatt mondom)

30/f

2017. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, ha minden oke koztetek akkor pont idealis.
2017. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha te korainak érzed, akkor korai. Ha nem, akkor nem. Vannak, akik már 20 évesen családot alapítanának, mások egész életükben függetlenségre vágynak :)
2017. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
H úgy érzed benőtt a fejed lágya és szereted a partneredet,akkor szerintem nem. Mondjuk én 25 évesen minden nap más buliba mentem és elég sok kapcsolatom volt, de én későn érő típus vagyok, még 30 évesen sem nyugodtam le és állapodtam meg egy Nőnél......mondjuk nem is találtam olyat akit elvettem volna. Most már kezdek megállapodni, de jó 10 évvel idősebb vagyok Nálad. Szóval csak akkor vedd le , ha volt már néhány görbe éjszaka az életedben és voltál már más Nővel is, hogy tudd mi a különbség.
2017. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen voltam már előtte pár lánnyal, épp ezért látom a különbséget :)
2017. márc. 13. 17:46
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
A leírtak alapján nem tartom korainak. Minden kapcsolatnak vannak szakaszai, amelyek, ha lezáródtak, tovább kell lépni, különben megreked az adott szinten és nem fejlődik tovább. Ti már több éve együtt éltek, működőképes a dolog úgyhogy nem hinném, hogy igazuk van azoknak, akik korainak tartják. Ha Ti biztosnak tartjátok a kapcsolatotokat, ne hallgassatok a vészmadarakra. Sok boldogságot!
2017. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes vagy ilyen értelmes kérdést feltenni akkor valóban korai.
2017. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!