Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha mindketten nagyok vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindketten nagyok vagyunk, a gyerekeink is magasak lesznek?

Figyelt kérdés

Én 182 centi vagyok, a férjem pedig 2 méter (plusz-mínusz egy-két centi)


A fiú(k)nál örülnék a magasságnak, mert az előnyös, de nőként nekem voltak kellemetlen élményeim az égi meszelőségem miatt. A páromnál pl kifejezetten nagyon extra pont hogy magas vagyok, mert ez neki nagyon tetszik, de sokszor láttam hogy ez pont hogy taszítóbb férfiaknak. Ha lehetne akkor minden lányom 165-175 cm lenne, a fiúk pedig 180-200 cm körüliek.

Nálatok mennyi a szüleitek magassága és ti milyen magasak lettetek?


26/N, 30/F (fél éve házasok, két éve együtt és már dolgozunk az első kicsin)


2017. márc. 5. 16:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kár volt erre a kérdésre normális hangnemben válaszolni. Mindig megbánom, ha nem trollkodom, úgyis pofára esek :(


Amúgy ja, az afrikai éhezőknek elég szär, még szärabb is, mint a mamut nagyságú nők világrengető problémái.

2017. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi a jó a 190 cm magas férfiban? Neked okés, de én 169 cmvel sem szeretem, mert kitörik a nyakam, ha beszélgetek vele, és nem is tudok a szemébe nézni...


Egyébként igen, a lányok is magasak lesznek.


Anya 163 volt, apa 185, én 168 lettem.

2017. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem magasak lesznek a gyerekeitek.


Nálunk a szülők :

F192

N170.

A tesóm 180 centi lett, én 175, mindketten lányok vagyunk.

2017. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!