Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha mindketten nagyok vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindketten nagyok vagyunk, a gyerekeink is magasak lesznek?

Figyelt kérdés

Én 182 centi vagyok, a férjem pedig 2 méter (plusz-mínusz egy-két centi)


A fiú(k)nál örülnék a magasságnak, mert az előnyös, de nőként nekem voltak kellemetlen élményeim az égi meszelőségem miatt. A páromnál pl kifejezetten nagyon extra pont hogy magas vagyok, mert ez neki nagyon tetszik, de sokszor láttam hogy ez pont hogy taszítóbb férfiaknak. Ha lehetne akkor minden lányom 165-175 cm lenne, a fiúk pedig 180-200 cm körüliek.

Nálatok mennyi a szüleitek magassága és ti milyen magasak lettetek?


26/N, 30/F (fél éve házasok, két éve együtt és már dolgozunk az első kicsin)


2017. márc. 5. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

ez komoly? "ha lehetne ehnnyi meg annyi centi..."

ember a gyereket nem egy tervezőprogramban szabod meg h mi mekkora legyen...gyáááááá

amilyen a két alap, olyan elsza gyerek.

azt felejtsd el h 165 magas lányod lesz...min akkora mint te. ez tuti.

2017. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

BIOLÓGIA!!!!


Gyerekcsinálás helyett ülj vissza az iskolapadba, és megtudod a választ!!!!

2017. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy 180 centi felett lesznek. A mi családunkban egyedül az egyik dédipapám volt magas, mindenki más 150-175 között, erre én nőként 180 cm lettem, az öcsém 195 cm.
2017. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1: Igen. Nyilvánvalóan minden szülő a lehető legtökéletesebbre szabná a gyerekét kívül-belül, ha megtehetné.


Sőt, olvastam arról hogy valószínűleg száz éven belül ez már egy létező dolog lesz. Elmentek a dokihoz és ott el lehet majd dönteni a gyerek magasságát, nemét, sok belső tulajdonságát (amik agyműködésből, hormonokból fakadóak), alkatát, stb.

Mondom most csak arról beszéltem, hogy nekem sok hátrányom volt abból, hogy ilyen magas vagyok, mert sokszor még egy 180 centis férfi sem mert odajönni hozzám

2017. márc. 5. 16:53
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én teljesen megértelek a 180 centimmel :D Persze csak mezítláb vagyok ennyi, még lapos talpú cipőben is minimum 182. Néha szeretem, de legtöbbször utálom a magasságomat, mert így nálam a férfiak kb 50%-a kiesik. Szerencsés vagy a 2 méteres férjeddel :)
2017. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nem könnyű nőként ilyen magasnak lenni. De ilyen h.ülye kérdéseket kell feltenni, most komolyan??? Valószínűleg magasak lesznek a gyerekeitek de most komolyan ki tudja ezt előre megmondani? Lehet, hogy az egyik nagyira hasonlítanak aki alacsony. De ennél nagyobb bajod ne legyen és nekik sem.
2017. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6:

Na pont tényleg jó példát mondtál.


A családunkban mindenki sötét hajú és barna szemű, leszámítva az egyik nagymamámat aki sváb származású. Ő zöld szemű és szőke hajú. Amúgy a másik három nagyszülőm, szüleim és testvéreim is sötét hajúak, sötét szeműek. Én mégis szőke hajú és zöldesbarna szemű lettem.


Magasságnál is, anyukám 172 centi, apukám 186; amik lehet hogy magasabbak az átlagnál, de mégsem extrém nagyok. Én mégis 182 centis extrém lettem.


---

Köszi az eddigi válaszokat!

2017. márc. 5. 18:01
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, de nem 100%. Ezen kár görcsölni, mert változtatni nem tudtok rajta. A magas nők helyzete nem olyan könnyű, de képzeld magad egy 160 centis férfi helyében, és máris nem lesz annyira tragikus.
2017. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8:

"Ne panaszkodjunk az életünk, anyagi helyzetünk miatt, mert még mindig jobban élünk, mint a Föld bolygó lakosságának 90%-a"

vagy

"Ne panaszkodj, jobban élsz mint egy afrikai éhező néger kisgyerek"


Bocs de ez amit mondtál kb ilyen volt

2017. márc. 5. 18:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nagyszülők alacsonyabbak, akkor van rá esély a gyerekeknél is. 160 centisek tuti nem lesznek (legalábbis nagyon kicsi rá az esély), de 170-175 akár még reális is lehet.


Én is 180 centis vagyok, szóval megértem a dolgot. :D Nekem anyám pár centivel alacsonyabb nálam (176), apám kb. velem egymagas, egy-két centivel magasabb. Nagyszülőknél mindkét oldalon az volt, hogy nagyapák magasak voltak, nagymamák nem.

2017. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!