Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudatja a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudatja a férjetek veletek, ha szexet akar?

Figyelt kérdés
Nálunk megkérdezi,hogy dugunk? Ha nem a válasz,akkor jön az akkor bekapod kezdetű kérdés. És csodálkozik,miért nincs kedvem.
2017. febr. 2. 20:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ismertem olyan párt, ahol a pasi kiporszívózott, míg a neje nem volt otthon, és amikor hazajött, azt kérdezte: dugni akarsz?

És egyikük se érzett ebben semmi rosszat.

2017. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
És nem érzed, hoyg egy ilyen eset egész más, mintha ez a megszokott "elöjáték"????
2017. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Két gyerek mellett nem egyszerű megoldani a dolgot, de általában heti egyszer sikerül összebújnunk. :)


A "lesz este valami?" nevezetű kérdés hangzik el, egy mosoly kíséretében.

De ha épp olyan a hangulatunk, akkor csak annyit kédez, hogy "Szexelünk?" :)

2017. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nyartol a ferjem lesz, ugyhogy valaszolok ra :)

Nalunk ugy megy, hogy egyre kozelebb bujik hozzam, mint egy cica, csokolozunk, olelkezunk, elmerengunk egymas tekinteteben, es vegulis igy szepen kialakul a dolog... :)

De persze van hogy rank jon az 5 perc neha es egymasnak ugrunk a csokokkal. :)

2017. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nálunk már napközben,délután mennek a célozgatások szoban,meg az ölelés,csok...kicsi tapi,ami még két kisgyerek elött kivitelezhetö.(mindkettönk részéröl)

Aztán este probálunk nem bealudni :)


Vagy ha konfliktus van kettönk között és veszekedésig fajul,akkor utána mindig van békitö szex :)


Ha a férjem nagyon kanos olyan is van hogy a gyerekeket gyorsan le akarja fektetni aludni.Ebböl már egyböl tudom mi a szitu :)


Vagy egész egyszerüen ha beszélgetünk akkor elmondja hogy pl. Most de jo lenne ha ugy meglovagolnál,mint multkor.


Szerintem azzal nincs baj,ha elmondja mit akar.Ez az alapja mindennek.Lehet kérdezhetné szebben is,de nálatok szerintemm nem ez a kiválto ok amiért nincs kedved vele együtt lenni.

2017. febr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#14 Ezt akár én is írhattam volna...
2017. febr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

tetszett ez a topic.

velem ma ez tortent: delutan mondom a ferjemnek, mit gondolsz sussek egy adag muffint?

erre ramkacsintott es azt mondta "sussel , de en csak egy muffint akarok estere"

mondtam neki tegnapelott kaptal mar megint ehes vagy? es elnevettuk magunkat.

2017. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!