Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudatja a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudatja a férjetek veletek, ha szexet akar?

Figyelt kérdés
Nálunk megkérdezi,hogy dugunk? Ha nem a válasz,akkor jön az akkor bekapod kezdetű kérdés. És csodálkozik,miért nincs kedvem.
2017. febr. 2. 20:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
54%
Soha nem kezdeményez.
2017. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
34%

En vagyok a no es en nem torodok a formasagokksl. Egyszeruen ramaszok lerangatom az alsogatysjat es mar szexelunk is. Maskor meg megmondom,h szexelni akarok!

En orulok neki,ha ilyesmit mond,szexfuggo vagyok :)

Szerintem nem erdemes a szexben finomkodni,mert lelohad a vagy. :) Nalam alap lenne ,h bekapom,minden kerdes /keres nelkul. Egyszeruen igenylem.

De ugy latom,ezzel kozuletek en vagyok igy egyedul :)

N

2017. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
70%
Mert férfi vagy. Több válaszodat is olvastam.
2017. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%

Én elkezdtem tapizni, simogatni olyan helyeken, hogy ne lehessen félreérteni. Közben volt, hogy megfogtam a kezét, és beleraktam az enyémet.

Sosem utasított el, de mindig olyan "szenvedélyes" volt, hogy ma már inkább hozzá sem érek... De volt egy átmeneti időszak, amikor stresszben voltam, hogy kezdeményeznem kell, mert ő sosem tette. Ettől megjelentek a gondok, és volt hogy ingerült is lettem. Nem szóltam be, nem bántottam, csak már nem vágyom rá, kicsit sem...

2017. febr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó! Ezt még olvasni is szörnyű volt... :( ìgy elhanyagolni egy férfit...
2017. febr. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%

Az enyém is ilyen volt egy időben. Aztán beszélgettünk egy pohár bor mellett.

Elmagyaráztam neki, hogy ezzel a mondattal kiöli belőlem azt a kis vágyat is, ami esetleg meglenne. Meg hogy egyáltalán nem kell bejelenteni. Egy érintés, egy simogtás, nyakbapuszi, ölelés, akármi. Vagy amit itt is olvastam: -megvársz, nem alszol el, míg jövök.


És hát az én párom is alapból bunkó egy kicsit, :-) (sajnos, nem mindenkinek jutott tökéletes férfi) de értelmes beszéddel lehet valamennyit alakítani rajta.

Ha fontos vagyok neki, akkor igyekszik megfelelni, és viselkedni. Ha nem, akkor kilátásba helyeztem, hogy nem kell nekünk elviselni egymást, biztosan talál olyan nőt, akinek ez bejön ez a stílus.


De nálunk volt értelme a beszélgetésnek. Próbáld meg te is, Kérdező! Hátha nálad is beválik.

2017. febr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, csak megcsókol... de hogy! Kb. azonnal nedves leszek és kívánom.
2017. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
88%

A fő kérdés, hogy miért vagy még vele??

Amúgy nálunk sose volt olyan, hogy be kellett jelenteni. :D Bármelyikünk is kezdeményez, inkább csókokkal, simogatással, finom harapdálásokkal, ilyesmikkel teszi, nem rákérdez.

2017. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
9%
Aki azt kérdezi miért vagy vele, azoknak üzenném, hogy azért mert nincs szex v. rossz van, vagy épp toplák a férj attól még vannak jó oldalai. És nem kell egyből az ügyvédhez rohanni. Ráadásúl aki csak sima párocska el sem tudja képzelni milyen nehézzé tud válni gyerek után ez...
2017. febr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%

"Aki azt kérdezi miért vagy vele, azoknak üzenném, hogy azért mert nincs szex v. rossz van, vagy épp toplák a férj attól még vannak jó oldalai. És nem kell egyből az ügyvédhez rohanni. Ráadásúl aki csak sima párocska el sem tudja képzelni milyen nehézzé tud válni gyerek után ez..."


Itt nem az a gond, hogy nincs szex, hanem hoyg a férj nem nézi semmibe a feleséget, bunkó, megalázó módon beszél vele - és ez az, amiért megke´redzik, miért van vele, ugyanis ha valaki ezen a téren ennyire bunkó, az máshol sem jobb.

2017. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!