Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Működhet így egy házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet így egy házasság?

Figyelt kérdés
33 éves pasi vagyok és a nyáron készülök feleségül venni a menyasszonyom, csakhogy megakadtam. Folyamatosan veszekszünk és már magam is elbizonytalanodtam. A probléma viszont, hogy egészen kis dolgokon, mint egy reggeli elkészítése, vagy egy üveg vízen képesek vagyunk összeveszni. A menyasszonyom szerint önző vagyok, viszont én meg úgy látom, hogy mindenen felkapja a vizet és ráadásul nem a legkorrektebben intézi. Heti 3x van egy nagy drámánk és a legtöbbször már úgy érzem a veszekedés végén, hogy visszakérem a gyűrűt és hagyom a francba. Hozzátartozik, hogy egyrészt ő mindent megtesz értem, viszont érzelmileg nem lát és nem érez át. Nem látja, hogy depressziós vagyok a veszekedések végett és nem találom a helyem mellette, pedig a másik oldalát meg szeretem és el tudnám képzelni vele az életem

#házasság #kapcsolat #vesezekedés
2017. jan. 6. 16:37
1 2
 11/11 Sophia Ajutthaja ***** válasza:

Szerintem a válasz egyértelműen: nem.


Tök gáz amiket, írtál, ha nyáron lenne az esküvő ezek a hónapok teljesen másról kellenne, hogy szóljanak! Szerelem, gyengédségről, suttogásról, rózsaszín felhőkről, a "semmi sem probléma"-ról.


Nos itt, teljesen fordított a helyze! Ez egy válás előtti állapot. Lépj ki, minél hamarabb, nekem nyugalomra, békére van szükség. Ettől a nőtől ezt nem kapod meg. De hidd el, vannak még nyugodt, kiegyensúlyozott hölgyek a világban... Keress és találtatik. :)

2017. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!