Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyósom mindenbe beleszól!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósom mindenbe beleszól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már lassan 4 éve házasok agyunk a férjemmel...egy dolog aggaszt,mégpedig anyósom. Mindenbe beleszól...mindenben ki akar oktatni, ha elmegyünk hozzá másról se tud beszélni,csak saját magáról, hogy ő milyen tökéletes volt fiatal korában,mindenki őt akarta, ő volt a legokosabb,legjobb,már 9évesen tudott főzni,sütni, az ő családja volt a leggazdagabb a faluban, nekik volt először mikrójuk stb...de kb százszor végighallgattam már a sztorijait. A lényeg,hogy én bármit mondok,pl a fősulis éveimet vagy hogy voltam fodrásznál(erre ő azt feleli, h amikor ő fiatal volt neki kétszer annyi haja volt,mint nekem és ápolnia se kellett)...ő mindig überelni akar...semmi olyat nemtudok mondani neki, amire ő ne tudna valami nagyobbat visszavágni...már annyira elegem van... a férjem meg tűri ezt,mert vagy ott hagy engem kettesben vele és nem hallja ezeket, vagy csak csupán nem érdekli...de engem már kiidegel...
2016. dec. 27. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Buta, primitív ember az ilyen. A megoldás, ha ritkán jársz hozzá vagy leoltod finoman valami frappáns szöveggel, amikor elkezdi a sorolni a hülyeségeit. Beszélj erről a férjednek négyszemközt otthon. Isten legyen hozzám irgalmas, nehogy egy ilyen anyóssal verjen meg! :P
2016. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hiába mondom a férjemnek...neki az anyja a szent és sérthetetlen...sose ad nekem igazat...már voltak szarkavarásai is az anyjának és egyértelműen látszódott,h nekem van igazam és még akkor sem állt mellém
2016. dec. 27. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hallgasd végig anyósod mondatát, aztán pedig rántsd meg a válladat, hogy "nagyszerű voltál öregem". (ezt magadban persze :D) Hidd el, ha te is versenyezni kezdesz vele, ő "mégügyesebb lesz" (az öndícséretben legalábbis); ezért próbálj meg nem vissza szólni. Ilyenkor ilyen emberekkel szemben hallgatni kell sajnos. Tudom, ez marha nehéz, magam is keresztülmentem ilyenen, bár teljesen más élethelyzetben, de bevált módszer volt.

A férjeddel meg ilyen hülye vitákra nem pazarolnék egy csepp energiát sem. "Örülök, hogy ilyen "tökéletes" anyád van" :L :) , és téma lezárva.

2016. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Én azt mondanàm neki hogy két különböző vilàg volt össze sem lehet hasonlitani !Lehet hogy dús volt a haja de most nem az !Ha neki nem tetszik ott hagynàm ha meg a pàrod ilyen akkor nem is aggódnék hogy ott hagy vagy nem àll ki melletted nyilvàn mindíg az anyucinak van igaza sztem nem kár érte !Az én párom adott nekem igazat mikor összevesztem nem egyszer az anyosommal meg kiàllt mellettem sztem rég rossz hogy még mindíg befolyàsolja az anyuka a fiàt !Sajnàlom de sztem ne êld bele magad a hàzassàgotokba!
2016. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
1-es ezzel meg az a baj hogy irta a kérdező hogy kavarta a szart sztem hiàba beszéli meg a férjével mondja el neki hogy miket mondott neki az anyós simàn letagadja hogy miket mondott a pici fia előtt fényezi magàt az ilyen még hazudni is képes és nyilvàn a fia az anyjànak hisz !Csinàlj hangfelvételt és zsarold meg a az anyösodat ha nem működik együtt veled akkor megmutatod a férjednek és leleplezed ezzel sarokba lehet szoritani mivel màr nem fiatal az anyosod igy ragaszkodik a fiahoz ha kell vmi segitség !
2016. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:
2016. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha nem mentem volna hozzá olyan férfihoz aki nem veszi észre, hogy viselkedik az anyja. Szeresse, tisztelje, de ha nincs igaza igenis álljon ki a felesége mellett. Te mit tegyél? Semmit nem tudsz tenni sajnos. Az ilyen kapcsolatok nem anyós miatt mennek tönkre akár hiszed akár nem, hanem az ilyen "anyuci kicsifia" pasik miatt.
2016. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hiába mondom a férjemnek...neki az anyja a szent és sérthetetlen...sose ad nekem igazat...már voltak szarkavarásai is az anyjának és egyértelműen látszódott,h nekem van igazam és még akkor sem állt mellém



Valószínű a férjeddel is gondok vannak :( Ha ő anyuci kedvence akkor nagyon sok gondod lesz a továbbiakban! Amíg ő nem tud elszakadni az anyjától, te ne sok jóra számíts!

2017. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!