Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom anyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom anyja mindenbe beleszól?

Figyelt kérdés
Tegnapbarátom felhívott és megmondtam normálishangon,hogy rosszul esett,hogy megbántott ezt meghallotta a barátom anyja már felhívott utána engem,hogy már megint min veszekszünk.. De ez van éjjelnappal még ha fel sem emeli egyikünk se a hangunkat vagy nem kiabál csak látja,rajtam vagy a fián,hogy ideges már el kezd piszkálni,hogy min veszekedtünk ő már nem bírja ezt idegileg. Aztán már rögtön rohan a telefonhoz felhívni a húgát az anyját,hogy képzeljék el mi volt... Egyszerűen tényleg nincs jobb dolga mint állandóan belekötni az orrát.. Aztán utána jön az anyja és lerohan minket,hogy mi hogy merjük azt gondolni,hogy a lánya lakásában veszekszünk meg,hogy én húzzak haza a p*csába... De arról nem beszél a nő,hogy a férjével aki egy papucs 3éve csak cirkuszol és már kivan mind a három gyerek és még azokkal is ordibál és kötekedik.. Ha a pasi szépen kérdezz valamit a nő már elkezd ordítozni..Mit tegyek,hogy ne kösse bele az orrát? Inkább nem mondom neki mert még én leszek a rossz.. 17/L
2012. nov. 30. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lecsapnám, mint a taxiórát.
2012. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnos itt csak a barátod segíthet. mondja meg az anyjának határozottan, hogy szálljon le rólad, különben magányosan marad egész életében, barátnő nélkül, ha mindig beleszól az életébe!
2012. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondta már neki erre az anyja elkezdte ráznia fejét és ordítozni,hogy mit képzel.. De tényleg nem értem. Én szüleim nem szólnak bele,csak néha meg kérdezik,hogy összekaptunk? De nem kezdenek el oktatást tartani és parancsolni a kapcsolatunkba... Mert az anyja állandóan ezt csinálja,aztán hogy mi kikészítjük őt..
2012. nov. 30. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
költözz el a mamától
2012. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szorítsd meg a nyakát pirulásig, aztán súgd a fülébe, hogy takkarodj! Aztán meg vágd neki a falnak, finoman, hogy azért ne legyen baja. Innettől tudni fogja, mi a fegyelem.
2012. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!