Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kihűlt házasság? Mit tegyeke

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amilyen kérdése:

Kihűlt házasság? Mit tegyeke

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdenem az elején 7 éve vagyunk együtt a férjemmel 26 vagyok férjem 36 , 2gyerekunk van mindig is voltak párkapcsolati gondjaink !! Sajnos ő többször is megcsalt amit mai napig nem Tudom miert ?! Semmibe vett engem a hazat amit epitetunk ugy rendezte ahogy o akarta mert csak az a jo amit o csinal a gyerekekkel csak en foglalkozok ! A helyzet a kovetkezo amiert most irtam ,az évek során megerősödtem es úgy érzem nyitott vagyok az uj dolgokra ! Nagyon tetszik valaki nem volt köztünk semmi amolyan plátoi szerelem férjemhez nem vonzódok es utálom ha hozzam ér ! Nem tudom mi történik ?!? Nem csinált most semmit es megis most érzek igy. Mindig megbocsátó voltam, es most azt érzem én vagyok mocskos hogy tetszik valaki!! Vélek ha elmondom válni akarok tesz magával valamit :/ ne haragudjatok hosszu lett
2016. dec. 25. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Persze magadert meg egy masik faxert ugye ?

A csori gyerekek....

2016. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a szarnak tàmadsz te csicska ! Ki vagy te hogy itélkez úgy hogy nem ismersz !!!! Nézz magadba
2016. dec. 27. 08:26
 13/14 anonim ***** válasza:

Latom ratapintottam a lenyegre azert lettel merges.

Nezzek magamba ezen jot nevettem.

Te teszel anonim oldalon fel kerdest mert kihult a hazassagod es viszket a masik pasi itan.

Szerintem te nezz magadba de ezt erzed ezert kerdezel mert megszolalt a lelkiismereted tudod rossz uton jarsz es itt varod a feloldozast.

Megsugom nem kapsz

Ha elhagyod a ferjed akinek felelotlenul szultel es gyerekeid apja mar ha az akkor a belhet te viszed 100% ezt jol jegyezd meg

2016. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értelek. Hozzámentél egy emberhez, akivel soha nem működött a kapcsolatod. Mit vártál? Nem jöttetek ki jól, ráadásul ha egyszer egy monogám kapcsolatban megcsalás történik, akkor ott annak a kapcsolatnak vége van. Ha együtt maradtok, ha nem. Soha nem lesztek már igazán boldogok, soha nem lesz már bizalom. Bebeszélhetik maguknak az emberek persze, meg is játszhatják a külvilág felé, de attól még nem lesz valóság.


Beszéld meg a férjeddel. Vagy összeszeditek magatokat mindketten, és ha együtt akartok maradni hűtlenkedések nélkül, akkor rendbehozzátok együtt a dolgokat, vagy elváltok. Illetve van még egy lehetőség, ha mindkettőtöknek megfelel, élhettek nyitott házasságban is. A férjed úgyis szeret félredugdosni. Így legalább szabad lesz az út neki is, és neked is. De ezt azért diszkréten kell a picik miatt.


A gyerekek érdeke is, hogy ne olyan környezetben cseperedjenek, ahol a szüleik elviselik egymást, de rideg, és feszült az egész. Nem hülyék, észre fogják venni.

2017. jan. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!