Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kihűlt házasság? Mit tegyeke

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amilyen kérdése:

Kihűlt házasság? Mit tegyeke

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdenem az elején 7 éve vagyunk együtt a férjemmel 26 vagyok férjem 36 , 2gyerekunk van mindig is voltak párkapcsolati gondjaink !! Sajnos ő többször is megcsalt amit mai napig nem Tudom miert ?! Semmibe vett engem a hazat amit epitetunk ugy rendezte ahogy o akarta mert csak az a jo amit o csinal a gyerekekkel csak en foglalkozok ! A helyzet a kovetkezo amiert most irtam ,az évek során megerősödtem es úgy érzem nyitott vagyok az uj dolgokra ! Nagyon tetszik valaki nem volt köztünk semmi amolyan plátoi szerelem férjemhez nem vonzódok es utálom ha hozzam ér ! Nem tudom mi történik ?!? Nem csinált most semmit es megis most érzek igy. Mindig megbocsátó voltam, es most azt érzem én vagyok mocskos hogy tetszik valaki!! Vélek ha elmondom válni akarok tesz magával valamit :/ ne haragudjatok hosszu lett
2016. dec. 25. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat az elejétől fogva el.bszott volt. Nem értem, ilyen embernek miért szültél gyerekeket?
2016. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Taníthatlak titeket, de ezek alapján férjed inkább elvállna.
2016. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ne engedj semmilyen lelki zsarolásnak.

Másodszor, ha nagyon nem megy, el kell válni.

Mekkorák a gyerekek?

2016. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz ez most ! Mert mostanában kedves es rendes de azt hiszem érzi hogy lèpni akarok :( a lányom 6 lesz áprilisban a fiam 2 lesz
2016. dec. 25. 22:50
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen kis gyerekekkel embereljétek meg magatokat, és viselkedjetek felnőttként!
2016. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Lenne segítseged, ha külön mennétek?


Igen, ilyen kisgyerekekkel rendezni kellene valahogy a viszonyt, viszont az se megoldás, ha te tönkre mész lelkileg közben.

2016. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom a gyerekek de az a helyzet eddig is őket néztem es azért maradtunk de valamiert ne működik az egész és isten ments hogy magamat védjem de èn eddig mindent megpróbáltam megbocsátani es folytatni most azt hiszem betelt
2016. dec. 26. 01:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem fog tenni magával semmit, csak mártírkodik majd, hogy elhagytad, és pont te vagy a hűtlen.


Utoljára ülj le vele beszélgetni, hogy neked ez így nem jó, mondd el amit ide leírtál, a pasit kivéve. De azt mindenképpen, hogy a szex nem jó, mióta tudod, hogy megcsalt, már nem érzel iránta semmit.

Lehet, hogy ő is azt mondja, hogy akkor váljatok el.

De legalább megérti, hogy te miért akarsz.


A másik pasit teljesen hagyd ki az egyenletből, mert nem tudhatod, hogy mi lesz. Ilyen esetben 99%, hogy semmi, csak egy kis laza szexkapcsolat, aztán szétmentek.

Úgyhogy úgy add be a válást és úgy intézd az életed, ha bevállalod, hogy két gyerekes egyedülálló anya leszel. Nem fogsz tudni visszatáncolni, ha a plátói kapcsolatra építesz, hogy ketten lesztek, de kútba esik.

Vagy akkor majd vele ragadsz bele egy ugyanilyen pocsék kapcsolatba, amivel nem leszel előrébb.


Hidd el, ha válni akarsz, akkor azt úgy tedd, hogy csak magadra számíthatsz.

2016. dec. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Mi a tokomnek szultel egy olyan kapcsolatba fiatalon 7 ev alatt kettot ahol megcsalas es problemak voltak mindig is.

Uj pasi annak is szulsz majd ??

2016. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó !! A gyerekeim a mindeneim es nem bànom hogy ok lettek , lehet hogy hulyesség volt ide írni mert úgyis csak én tudok döntést hozni :/ a megcsalàs nem most volt csak valahogy most rosszabb es jobban faj !! Èn nem csaltam meg és nem is áll szándékomban ..ha elválok az magamért lesz ,
2016. dec. 26. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!