Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 25 év házasság alatt a férjemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év házasság alatt a férjemnek mindig volt plátói szerelme, ezt most tudtam meg. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem szexelt a nőkkel, inkább afféle rajongás, nagyon sokszor a nő nem is tudta. Én nem tudom ezen túltenni magam, úgy érzem, kiábrándultam belőle. Az sem fájna jobban, ha testileg (is) megcsalt volna.
2016. dec. 21. 15:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Elég szomorú, hogy egyesek képesek leélni 25 évet valaki mellett, úgy hogy közben mást szeretnek. Gondolom csak a társadalmi nyomás hatására jött össze veled (család,gyerekek stb. ki legyen pipálva). Sok mindent nem tudsz tenni, bizonyára túl sok minden köt már össze benneteket, szóval nem tudsz egyik napról a másikra szakítani vele, sőt lehet, h kénytelenek vagytok együtt maradni , mert mondjuk nincs más. Ha eddig jól kijöttetek, akkor a megszokás végül is egymás mellett tarthat benneteket.Nem tudom, mit lehet ilyenkor tenni, ahhoz bővebben kéne ismerni a körülményeket.
2016. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

"Én nem tudom ezen túltenni magam, úgy érzem, kiábrándultam belőle."


Nekem ez alapján nem kérdés, hogy ideje elválni, és hagyni egymást addig, amíg még békésen, közös megegyezéssel el tudtok válni.

Kár ebbe még időt ölni, hogy a végén egy sárdobálós, köpködős, egymást a sírba kívánós válás legyen pár hónap/év múlva.


Részéről lehet, hogy sose volt, részedről elmúlt, ami két embert összeköt. Nincs már mit keresnetek egymás mellett.

2016. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja, szeret enegem is. De én nem bízom benne. Elvalni viszont nem merek, mert felek, már túl késő talalnom egy ferfit aki szeretne...
2016. dec. 21. 15:32
 4/21 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a cikket, a poliamóriáról szól.Talán egy kicsit segít megérteni a férjed viselkedését.

[link]

2016. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg, egyszer sem csalt meg 25 év alatt, őszintén mondom, ritka szerencsés nő vagy.
2016. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én úgy látom, folyamatosan megcsalt :(
2016. dec. 21. 15:48
 7/21 A kérdező kommentje:
A poliamorias cikk érdekes, én is hallottam róla. Én képtelen vagyok rá.
2016. dec. 21. 16:00
 8/21 Szergej55 ***** válasza:
Akkor dobj el 25 év házasságot a semmiért.
2016. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Istenem....


Szoval 25 ev jo hazassag, minden rendben van, de idokozben fellangolt mas nok irant erzelmileg, de inkabb elnyomta magaban mert szeret es tisztel annyira h ne tegyen ilyet veled, meg akkor sem ha kozben kb darabokra szakadt a szive.


Ennek ellenere veled maradt mert teged szeret es most komolyan azt akarod a szemere hanyni, h mijazhogy kepes volt fellangolni mas nok irant??Ugy hogy emberbol van. Nem csalt meg fizikalisan, erzelmileg pedig atmeneti ideig.


Csak hogy tudd, az emberek zome fellangol, es rengetegen annyira beleremegnek ilyen fellangolasokba, h elvalnak, megcsaljak a parjukat, de a ferjed semmi ilyet nem tett, akkor most miert kene elvalni?


Oszinten, neha komolyan nem ertem az embereket.


Nezd, ha ettol jobban erzed magad, akkor valj el nyugodtan, keresd meg az igazit, aki egy fellangolasnal inkabb elhagy mintsem h lecsusszon elete szerelmerol es vandorolgass igy tovabb az eleten amig megtalaood a tokeletes, hibatlan pasit akit nem galalnak meg a kisertesek.


Oszinten, sok sikert hozza.

2016. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9, van abban valami amit mondasz... ami bánt, az az, hogy míg ezeket a nőket idealizálta, én mindig az árnyékos oldalt vittem, mint feleség. És számomra megalázó, hogy társaságban is kimutatja a "rajongását" szóval annyira nem nyomja el :/ Nem érzem, hogy én lennék a legfontosabb neki.
2016. dec. 21. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!