Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 25 év házasság alatt a férjemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év házasság alatt a férjemnek mindig volt plátói szerelme, ezt most tudtam meg. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem szexelt a nőkkel, inkább afféle rajongás, nagyon sokszor a nő nem is tudta. Én nem tudom ezen túltenni magam, úgy érzem, kiábrándultam belőle. Az sem fájna jobban, ha testileg (is) megcsalt volna.
2016. dec. 21. 15:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetbe kerültem én is mint a férjed, 45 ff létemre, plátói szerelembe estem egy volt kolléganőmbe, aki másik


munkahelyen talált munkát, így eddig fel sem fogtam, hogy nem láthatom többé, ez nagyon kétségbeejtő :( Egyfajta kölcsönös


vonzalom volt és van köztünk, ezt érzékeltem, korábbi munkahelyi bulikon jókat beszélgettünk, jól megértettük egymást, ezt


lehet érezni.

Az utolsó napokban éreztem, azt, hogy megveszek, hogyha nem láthatom, ez az utóbbi néhány hétben zajlik, korábban mivel


hetente többször találkoztunk, akkor nem foglalkoztatott a dolog, mintha tudat alatt, tudtam volna, hogy találkozunk úgy is


nemsokára láthatom!

A mai világban könnyen tudok kommunikálni találkozás nélkül is a plátói szerelem tárgyával! Egy találkát tervezünk, olvastam


róla, hogyha mégsem az elképzelt, ideális oldalát mutatja, akkor kiábrándulhat belőle az ember(ami nagyon szörnyű érzés,


számomra, így előre végig gondolni) Eddig nem mondtam meg a volt kolléganőmnek, hogy mit érzek iránta, a találkát


tervezgetjük, egy baráti találkát, egy nyilvános helyen, ahol bárki ismerőssel szívesen leülnék, így is fogom fel, miközben


belül nagyon várom a találkát.

Az eszem azt mondja, hogy ez a találka egy kis kötetlen beszélgetésre fog szolgálni, a szívem meg azt, hogy nem bírom, ki, ha


nem lehetek a közelében!


Az egész dologban az a szörnyű, hogy van egy 17 éve tartó házasságom, és két gyerekünk is. Soha nem csaltam meg a


feleségemet, nem is fogom! A házaséletünk csődben van, az intimitás, a szeretet kikopott a házasságunkból, egyfajta


elhidegültség van a kapcsolatukban, amit én viselek rosszabbul, a család, a gyerekek születése utáni időszak, a heti


küzdelmek, a nagyszülők(szüleink) nem törődöttsége, mind hozzá járulhatott ehhez. A két gyermek között nagyobb életkori


eltérés van, a második gyermek születése előtt is volt, egy fajta eltávolodás közöttünk, hasonló helyzettel. Akkor is én


viseltem ezt rosszul, a feleségem elvan az intim érintések és szeretettet sugárzó szavak nélkül, a napi problémákon töri a


fejét, pedig ez felfogás kérdése, hogy miként tekintünk egy dologra. Én szerettem volna, ha nem így alakul az életünk,


próbáltam kedves és türelmes lenni, akkor gyanakvó lett, hogy csak "érdekből vagyok olyan vele". Nem az első eset, hogy


plátói szerelembe estem 1x a 2.gyermekünk születése előtt történt..., de azt túléltem! Már kiábrándultam a feleségemből, mert


látható, hogy sokat idegeskedik, többszőr az anyám szerepét próbálja játszani, ami felháborító! Ebből a tapasztalásból


mondom, hogy 2 ember kell, ahhoz, hogy megromoljon egy kapcsolat, és az egyik fél szerelmes legyen egy másikba, nyilván nem


lehet összehasonlítani két házasságot, de jó végig gondolni.

hogy mit tesz az ember. Nem írtam, hogy részt próbálok venni maximálisan a gyerekek életében, sokat vannak velem, nem azt az


álláspontot, képviselem, hogy a gyereknevelés az csak, kizárólag asszony feladata. De mégis megy a házsártoskodás a részéről,


hogy keveset foglalkozom a gyerekekkel, stb, ez teljesen felőrölte a kapcsolatunkat, nemhiába történhet ez velem, hogy plátói


szerelembe estem egy másik személybe, tehát nem az feleség a szerelem tárgya.


Tehát most találka előtt állunk a volt kollegínával, amelyet nagyon várok, utána meglátom, hogy ő milyen irányban , nem


akarokm becsapni és áltatnia szerelmem tárgyát, szem a törvényes arámat sem, az szemét dolog lenne! két dolgo között őrlödöm,


a szerelem és a házasság békiolya között.

Kontrollálni fogom a helyzetet, mert a házasságomat nem fogom egy megcsalással felrugni, azt érzem, hogy ezek a gondolatok


egyfajta megcsaláshoz hasonlóak, de az elhidegülést is annak érzem, amelyért nem csak én vagyok a felelős. Igaz a


feleségemtől való válás lehetősége is ott lebeg a szemem előtt(ez már korábbi érzés, volt, hogy mondtam, a feleségemnek, hogy


egy kihűlt kapcsolatban nem lehet élni). A gyerekek visszatartó erők részben, de a viták, veszekedések nem teremtenek


egészséges körülményeket nekik sem.

Kistelepülésen élünk, ebből kifolyólag sok mindenki ismeri a másikat!

2021. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!