Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik olyan hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy már nem tetszem a férjemnek?

Figyelt kérdés

Nem változtam semmit külsőleg 4 év alatt. Sőt igyekszem, pozitív irányba javulni. De eddig sem voltam szerintem megvetni való. Azonban azt vettem észre hogy amióta megházasodtunk és együtt élünk, egyre kevésbé tart szépnek. Gyakran kritizál rajtam dolgokat (amit előtte soha).

Mit tegyek? Volt már valaki ilyen helyzetbe? Mi váltja ezt ki?



2013. jún. 4. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle ?
2013. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kérdeztem! :)
2013. jún. 4. 13:57
 3/18 anonim ***** válasza:
Konkrétan MIT kritizál rajtad?
2013. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de nemfeltétlenül ez lehet a baj.

Nemlehet hogy csak megemlített pár dolgot amin ha változtatnál akkor tényleg szebb lennél? Lehet hogy csak a javadat akarja és ne kritizálod túl?

2013. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hogy többet kellene mozognom, nagy a seggem (ami nem igaz és tudom hogy szereti a nagy hátsóval rendelkező nőket, mert ilyen képeket nézeget a neten gyakran).
2013. jún. 4. 14:02
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy már tényleg nem tetszel neki annyira, mint régen. Minden esetre nagyon sértőnek találom ezt a házastársam tudomásásra hozni. Az elégedetlenség mögött valami más is lehet, amiről nem beszél. Ezért elfordulhat, hogyha megfeszülsz se fogsz igazán tetszeni neki. Nekem ez azért is furcsa, mert a férjem minden alkalommal más nők elé helyez, pedig bztos vannak nálam is szebbek. Ez is annak a megerősítése számomra, hogy igen, ő /és persze én is/ jól választott. Tudakold meg, mi a baja veled, miben változtathatnál. Bár félek, ez sem sokat fog segíteni.
2013. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Mondd meg neki hogy ez téged bánt/zavar. És hogy a házasságotok előtt nem mondott neked ilyeneket. Kérdezd meg tőle, hogy esetleg bántja-e valami (előfordul, hogy a belső frusztrációjukat így élik ki). Pontosan miket mond? Az hogy külsőleg oké vagy rendben. Esetleg nem tettél reagáltál, mondtál olyat amivel esetleg megbánthattad? Mióta vagytok házasok? Gyerek van-e? Esetleg a párod elhagyta magát és elengedte magát? Esetleg érezheti azt, hogy fogságban van a házasságban. (Ami sztem nem oké, érdemes ezzel foglalkozni.) Mennyi idősek vagytok amúgy?


U.i.: Mellesleg, ha a kapcsolatotok elején nem zavarták rajtad azok a dolgok, amiket kritizál, és nem tette szóvá akkor most ne panaszkodjon!

2013. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha meg továbbra is kritizál, és nem akar beszélni a dologról, és minden segítséget elutasít én bizony elgondolkoznék azon, hogy jól választottam-e, és vele szeretném leélni az életemet. Az meg szerintem egy intő jel hogy más nők képeit nézegeti az interneten. (Önkielégít is közben?)
2013. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

"én bizony elgondolkoznék azon, hogy jól választottam-e, és vele szeretném leélni az életemet."


Igen, azonnal válni kell, egy "többet kéne mozognod" mondat után másnap be is kell adni a keresetet!

2013. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9-es, jellemzően a házasságot az nem menti meg, ha a feleségnek kisebb lesz a feneke. Ettől egyetlen férfi sem szereti jobban a nejét, viszont egy kiváló pont arra, hogy kötözködjön. Ha az alapprobléma megszűnik, valahogy a nagyobb fenék sem lesz ok arra, hogy morogjon.
2013. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!