Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik olyan hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy már nem tetszem a férjemnek?

Figyelt kérdés

Nem változtam semmit külsőleg 4 év alatt. Sőt igyekszem, pozitív irányba javulni. De eddig sem voltam szerintem megvetni való. Azonban azt vettem észre hogy amióta megházasodtunk és együtt élünk, egyre kevésbé tart szépnek. Gyakran kritizál rajtam dolgokat (amit előtte soha).

Mit tegyek? Volt már valaki ilyen helyzetbe? Mi váltja ezt ki?



2013. jún. 4. 13:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

[off] Tudtam, hogy lesz legalább egyvalaki aki ki fogja forgatni a szavaimat, és nem a kérdésre fog reagálni.


"Ha meg továbbra is kritizál, és nem akar beszélni a dologról, és minden segítséget elutasít"


Ergó, ha nem akar változtatni! Szövegértés!


A másik meg, ha ott vagyok neki ne nézegessen a neten GYAKRAN más csajokat!Bocs de nekem ez rosszul esne.


[on]

2013. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Természetesen szeretem és nem akarok egyből válni. Menteni akarom ami menthető. De ha nem értem miből indul a probléma, akkor nem tudok változtatni. Tényleg nem vagyok elhanyagolt és lepukkant. De idegen nők képeire valóban önkielégít. Ami engem nagyon bánt! Vagy inkább azt mondom már fáj! Hogyan legyek neki elég? Akkorát nem tudok változni, hogy egyik-napról a másikra plázamacska legyek. Az nem is én lennék már..... :'(
2013. jún. 4. 15:10
 13/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hááát, fájdalmas lesz, amit mondandó vagyok. Már nem szeret úgy, mint régen. Unalom vette át a szenvedély helyét. És ha idegen nők látványára önkielégít, az már a csúcs. Ez már sanos csak rosszabb lesz, úgyhogy mielőbb lépjél. Először próbáld elcipelni egy tanácsadásra, (bár borítékolom, hogy nem fog menni, mert szerinte minden rendben van) aztán sürgősen váljál el tőle. Fiatal vagy még, ne tedd tönkre az életed egy ilyen mellett.
2013. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez megdöbbentő! Idegen nők fotóira önkielégít??? Beteg a férjed! Enyhébb kifejezés nem is jut eszembe.
2013. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15/15 BETEG?!Már miért lenne az? Szerintem csak nem kielégítő számára a szexuális élete a házasságban.
2013. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Hogy többet kellene mozognom, nagy a seggem (ami nem igaz és tudom hogy szereti a nagy hátsóval rendelkező nőket, mert ilyen képeket nézeget a neten gyakran)."


Kérdező! Ha neked ez nem konkrét válasz, akkor nem tudom mi lenne az. Nagy a segged, és elhíztál.

2013. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
72%

"többet kellene mozognom, nagy a seggem (ami nem igaz és tudom hogy szereti a nagy hátsóval rendelkező nőket,"

Kérdező, minden bántó él nélkül mondom: nem mindegy ám, hogy milyen az a nagy segg. Széles, lapos, vagy formás kerek. Sajnos a nők hajlamosak összemosni a fogalmakat ezen a téren.

2013. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!