Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem prostihoz jár....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem prostihoz jár. Sokkol és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szexuális életünk 0. Hosszú ideje nincs ilyen kapcsolatunk. Merevedési gondja volt, a sorozatos kudarcok után végül feladtuk. De úgy tűnik a probléma csak velem jött elő. Korábban is észrevettem hogy kevesebb pénz van nála mint amennyit mondott. Ma láttam hogy egy szexpartnerkeresős oldalt nézett és 10 ezer fttal kevesebb van a tárcájában. Közel 50 évesek vagyunk, most rúgjam fel a házasságot? Magam alatt vagyok. Más területen megértjük egymást, de ez letaglózott, nagyot csalódtam.
2016. dec. 11. 00:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

"Bemeséli magának hogy a prosti nem csak azért fekszik le vele mert fizet érte..."


Ez olyan női elképzelés. Nincs olyan férfi aki ezt hiszi. Ettől függetlenül nagy ritkán előfordul, hogy összejön prosti és ügyfele, de onnantól kezdve értelemszerűen nincs is pénz.

2016. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
És ez tuti vagy te raktad össze a jelekből? Csak mert ha konkrétan beismerte, rajtakaptad az a tuti, az, hogy láttad, nézi az oldalt, azért az még nem a tuti. Ha kiderítetted és biztos, akkor javaslom, beszéld meg vele. Valószínűleg ebben az esetben a "könnyebb megoldást" választotta, egy prostinak nyilván nem kell elmagyarázni, ha nem működik, többször nem találkozik vele és kész. Egyébként még abból, hogy prostinál járt, sem következik az, hogy vele sikerült! Amúgy azt, hogy rúgd-e fel a házasságot, neked kell eldönteni, hogyha elfogadod ezt a férjedtől, akkor nyilván ne rúgd fel, én mondjuk biztosan nem tudnám elfogadni.
2016. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A merevedési gondok ellen egyébként mindent megtettetek? Voltatok terápián, kivizsgáláson, pszichológusnál, orvosnál, tanácsadáson?
2016. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
lehet kiakarta próbálni hogy másnál feláll-e és hogy bizonyitson minden oké vele
2016. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
válj el.a férjed már nem is szeret,nem is kíván.Lehettek még boldogok.Külön!
2016. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha nincs szex mit vársz? Még meg is lepődtél? Ha máshogy feláll neki, filmre, más nőre, akkor ahhoz Te is hozzájárultál bőven, hogy idáig jussatok. Tudom nem ezt akartad hallani, de ez van.
2016. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!