Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem prostihoz jár....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem prostihoz jár. Sokkol és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szexuális életünk 0. Hosszú ideje nincs ilyen kapcsolatunk. Merevedési gondja volt, a sorozatos kudarcok után végül feladtuk. De úgy tűnik a probléma csak velem jött elő. Korábban is észrevettem hogy kevesebb pénz van nála mint amennyit mondott. Ma láttam hogy egy szexpartnerkeresős oldalt nézett és 10 ezer fttal kevesebb van a tárcájában. Közel 50 évesek vagyunk, most rúgjam fel a házasságot? Magam alatt vagyok. Más területen megértjük egymást, de ez letaglózott, nagyot csalódtam.
2016. dec. 11. 00:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Majd én kielégítelek helyette.
2016. dec. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%

Úgy tudom a merevedési problémák szinte mindig orvosolhatóak. Még olcsóbb is mint prostihoz menni. Az, hogy csak veled van gondja elég meglepő. Én párkapcsolatokkal foglalkozó szakemberhez is fordulnék, mert valami nagyon nem jó nálatok.


A prostihoz járást ne vedd magadra, a férfiak ezt máshogy fogják fel, szórakozásnak. Ha női aggyal próbálod megérteni, hülyeséget fogsz csinálni. Igaz az összes barátnőd, és az itteni közönség nagyon meg fog érteni.

2016. dec. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

Hadd trollkodjak... :D


Sokkold te is őt :D


[link]

2016. dec. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3%

Ne aggódj,itt mindegyik nőnek odajár a férje! :D Van aki bevallja,van aki nem! Van aki tudja,van aki ...még nem! :D

Elég olcsón megúszta,épp a minap hallottam 10-16 ezer közötti összeget kérnek! Bár lehet,csak fél órára volt!


Jó tanács! Ha Rád nem áll fel neki,veled van a baj! Válj el,hagyd élni! Találhatsz Te is olyat,aki még kitud elégíteni!

2016. dec. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon sajnalom h igy alakult... szerintem hagyd el... de elotte szembesitsd..es ő menjen a haztol! Nem te voltal hutlen!

De ha szereted es megbocsajtasz neki, akkor meg vegyel valami szexi ruhat , esetleg menjel fitnesseljel :) ha nem is neki.. de masnak megtetszhetsz , es legalabb az kielegit teged , ha nar a ferjed nem tud!

2016. dec. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
És még a férjed??Dobd ki rögtön mint macskát! Az ilyen egy aljas,undorító,gusztustalan gerinctelen patkány, nem férfi. Prostinál jobbat nem is érdemel,megtalálta a zsák a foltját. Ne legyél életképtelen vágd ki úgy hogy repüljön egészen a sarokig. Minek neked egy ilyen áruló,impotens,hazug ,hűtlen mocsok?
2016. dec. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Gyerekek, ha az asszony nem tudja felallitani, mas meg igen, akkor ott nem csak a pasival van gond szerintem.
2016. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Drága, ha másra feláll neki, de rád nem, akkor nem vele van a probléma...


Tessék nyujtani is valamit az ágyban, nem csak elvárni.

2016. dec. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez a házasság bizony már régen véget ért, csak eddig nem akartad észrevenni! Te döntöd el mire használod fel az idődet, 50 évesen még nem kell eltemetned magad! A helyedben új életet kezdenék, mert ez így csak 2 ember vegetációja egymás mellett, akik között a szerelem/bizalom nincs, talán nem is volt...
2016. dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
A férjednek kapuzárási pánikja van. Bepánikolt,hogy már nem vonzó a nőknek és nem is áll már fel neki és így akar bizonyítani magának...Bemeséli magának hogy a prosti nem csak azért fekszik le vele mert fizet érte...Meg szerinted a prostira feláll neki?Hagyjuk már...Csak ámítja magát is .
2016. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!