Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, ez hogy van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ez hogy van?

Figyelt kérdés

Egy filmben hangzik el a következő mondat:


50 körüli nő: "Bob egy nagyszerű fickó, kedves, stabil, igaz, nem túl érdekes de szeret engem és el akar venni feleségül." (Összeházasodnak.)


(Kitalált személy, ezért azt is el kell fogadjam, ha valaki azt mondja, hogy ilyen nincs.)


Hogy van ez? El tudnátok képzelni házasságot olyannal, aki nem érdekes, mondhatni unalmas?

Nem borzasztóan számító dolog ez?

Máskor is elfogott már az érzés, hogy a nők a romantika meg a szeretet maszkja mögött valójában hidegvérűbbek és gyakorlatiasabbak mint a fériak. Ti mit gondoltok erről?



2016. nov. 28. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

A mai világban bármi lehetséges. A lehető legelkepesztobb kombinaciotol a legundoritobbig. De figyelembe kell venni azt is, h nem mindenki ilyen.

En személy szerint nem tudnek hozzamenni egy olyan emberhez, akiben nincs ott a bizonyos plussz.

2016. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

A minap kapcsolgattam a tévét, és az egyik celeb pasi (nem tudom, hogy ki ő és miért kéne ismernem) szájából hangzott el a következő mondat: "A feleségemmel jó a kapcsolatunk. Nagyon szerelmes belém."


Szóval vannak nők, és vannak férfiak, akiknek ez elég. Nem minden nő, és nem minden férfi ilyen. Leginkább a nárcisztikus személyiségekre jellemző, náluk ugyanis a kapcsolat alapja az, hogy a másik ember szereti őket, ők meg saját magukat.

2016. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Férfiként mondom, hogy szerintem ez felfedezhető tendencia a társadalomban.

A fiatalabb nőknek (30 alatt), még a kaland kell. Nem hiába keresik a "rosszfiúk" társaságát. Sokat olvastam már erről, ilyen csávók mellett nem fognak unatkozni, igaz, lehet szemétládák lesznek velük, de valamiért a kaland és a pillanatnyi nyugalom totális hiánya vonzza a fiatal nőket.

Aztán 30 fele, 30 után már ők is lehiggadnak, és már nem csak a kalandot keresik, hanem a nyugalmat, a biztonságot, a férfit akivel leélhetnek egy életet, és a gyermekeik apja lehet.

Szóval nem véletlenül van az, hogy a tapló, tirpák gyökerek huszonévesen jobbnál jobb nőket szednek fel, majd 30 után csak a fiataloknak fognak kelleni, mert egy komoly gondolkodású nők már menekülnek tőlük. Meg az sem véletlen, hogy aki régen nem volt népszerű, mert úgymond jófiú volt, ő 30 után felértékelődik. (pláne, ha ezalatt felhúzott egy karriert, nem a pénzéhségre gondolok, de pénz nélkül nem fog megélni egy ember és nem fog felnevelni gyerekeket.)

2016. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létező dolog, bár azért nekem az fontos, hogy a partnerem számomra érdekes legyen. Nem érdekel, hogy mások számára az-e, de én találjam érdekesnek.


off: Nő létemre én gyakorlatiasnak számítok, gyerekkoromban matekból is jó voltam és szerettem is, a szakmámhoz is kell, és mind a munkámban mind a magánéletemben hasznát vettem a gyakorlatiasságnak. Ugyanakkor számomra a romantika és a szeretet sem csak egy maszk. Nálam ezek a dolgok jól megférnek egymás mellett. Hidegvérű meg akkor vagyok, amikor arra van szükség, például amikor öcsém egy szerencsétlen mozdulat miatt megvágta magát és azonnal hívni kellett a mentőt valakinek, én voltam az, aki észnél maradt, és cselekedni tudott, a többiek bepánikoltak.

2016. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem célom volt (és ha befuccsol egyszer a kapcsolatom akkor célom is lesz) olyan pasit találni aki nem unalmas de nem is rossz fiú. A jelenlegi párom is ilyen és reményeim szerint egyszer lesz ásó kapa nagyharang meg ház és gyerekek is de ez még a jövő zenéje. Viszont ha már nagyon sürget az idő valószínűleg hajlandó lennék a gyerekért bevállalni egy olyan kapcsolatot ahol jó az összhang van szeretet törődés de nincs szerelem. Nekem minden vágyam hogy anya és feleség legyek így hajlandó lennék olyan kompromisszumra ami senkinek nem rossz ami élhető és amiből lehet építkezni. De elsődleges célom hogy olyan kapcsolatból legyen házasság majd szülessen gyermek ami szerelemből indult.
2016. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért olyan nincs, hogy a pasi elveszi a nőt, azért hogy legyen aki főz rá, takarít, kimossa a sz.aros gatyáit, közben annyira nem találja se érdekesnek se vonzónak? Igen, vannak számító emberek. Igen, elég szánalmas. De nem csak nőkkel fordul elő. Baromira unom már az ilyen nyomorék kérdéseket.
2016. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én el tudnék képzelni egy ilyen házasságot. Idővel. Ha nagyon nincs más lehetőség. Sok év magány után hajlandó lennék megalkudni. Most egyelőre fiatal vagyok még, könnyen lépek, ha valami nem tetszik. Szép vagy sem, ez van. Viszont alapvetően én is stabilitásra, biztonságra vágyom, a gyakorlatias, számító párválasztásaim azonban nincsenek elfedve, egyértelműen közlöm/közöltem ezeket az adott pasikkal. És közben nem csak maszk, hanem tényleg vágyom a romantikára és a szenvedélyes szerelemre- ez az, amiben egyelőre még nem vagyok hajlandó megalkudni. Az előfordulhat, hogy sok év magány és sikertelen párkeresés után erre a sorsra jutnék, de egyelőre szerencsére nem fenyeget ez a veszély.


Az egyébként egyszerűen nem igaz, hogy a biztonságos jófiúk egyben unalmasak is. Legalábbis, számomra nem. A párom munkáját tekintve programozó, a hobbija is ugyanez, leírva (meg elmesélve is :D ) rém unalmas, de minthogy vannak közös érdeklődési pontok, nyitott mindarra, ami engem is érdekel, így az együtt töltött időnk nem azzal telik, hogy én csak hallgatom a legújabb C++ kód linuxos adaptációját (nem mondom, volt már rá példa, de azért ez ritka). És ha számomra is érdekes tevékenységeket végzünk- együtt-, akkor már nem lesz unalmas. Az, hogy amikor éppen nem vagyok ott mellette vagy amikor én is elfoglalom magam a saját hobbijaimmal, ő mit csinál, hogy az önmagában unalmas-e vagy sem, az nem számít. Az együtt töltött idő tartalma számít nekem, és amíg az az én igényeim kielégíti, akkor igazából tökmindegy, hogy egyébként mennyire izgalmas életet él.


Ha 50 éves lennék, akkor viszont az, amit felsoroltál, az bőven elég lenne. Addigra már egyrészt benő a fejem lágya, másrészt teljesen mások lesznek a lehetőségeim és a vágyaim is. Gondolom én ezt most naiv 23 éves fejjel, aki szerint 40+ már csak a nyugdíj van hátra és a koporsó, szóval azért ne vedd készpénznek a jóslatom :D

2016. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

25 évesen mentem férjhez. Soha nem tettem volna meg ezt, ha unalmasnak, nem túl érdekesnek tartottam volna a férjemet. Régen is úgy éreztem, hogy kizárólag szerelemből házasodnék, és így is lett.


Miért? Magam miatt. Engem a saját boldogságom érdekel, élvezni akartam az életet egy olyan férfival akivel kölcsönösen szeretjük egymást, megvan minden amit egymásban mint társban kerestünk. Nem akartam szenvedve leélni egy életet valaki mellett egy érzelemmentes nagy kalap langyos fosban. Akkor már inkább egyedül maradtam volna, mint olyannal legyek aki iránt nem érzek semmit. 30/N

2016. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!