Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalás előjele? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picihugi kérdése:

Megcsalás előjele? Vagy csak pasis duma?

Figyelt kérdés

Bár nem szoktam, de elolvastam egy olyan üzenetet, amiben a fèrjem beszèlget egy barátjával a nőkről. Konkrètan 2 nőről volt szó. Az egyikről a fèrjem ilyeneket irt, hogy mennyire jó falat ès hogy megdugná. Csak szerinte nem olyan típúsú a csaj. A másik egy jó ismerősünk, aki ugyan jól nèz ki szerintük, ès a haverja szerint lefeküdne a fèrjemmel, de őt mèg egyenlőre nem dugná meg. Most nem tudom mire vèljem ezt a beszèlgetèst, csak egy ártatlan fantáziálgatás vagy tènyleg megfordúl a fejèben, hogy megcsaljon.

Különben eddig teljesen úgy èreztem, h a házasságunk rendben van. Ezèrt azon is gondolkodtam, h megbeszèlem vele. De nem tudom hogy jó ötlet e?



2016. nov. 7. 22:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az hogy beszél róla egy dolog, de ez nem jelenti azt, hogy meg is fogja tenni. Mi is meg szoktuk beszélni a kolléganőkkel, hogy kivel feküdnénk le, mégsem történik tettlegesség.
2016. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nos beszelhetsz vele de nincs ertelme. Ha meg aar ugyis megcsal ha nem akkor mindegy miket okorkodik a haverjaival...


Egyik kollegam folyton taglalja melyik csajt hogy huzna meg a cegnel de sosem csalna meg a feleseget.


Ember fuggo. Van akinek csak a szaja jar es van akinek nem csak az...


De neked kellene ismerned a ferjed hogy eldontsd.


Az en ferjem pl tudom nem csalna meg magatol de ha valaki rastartolna nem mondana nemet. De hat ez van. Most stresszeljek ezen folyton?

2016. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!