Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalás előjele? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picihugi kérdése:

Megcsalás előjele? Vagy csak pasis duma?

Figyelt kérdés

Bár nem szoktam, de elolvastam egy olyan üzenetet, amiben a fèrjem beszèlget egy barátjával a nőkről. Konkrètan 2 nőről volt szó. Az egyikről a fèrjem ilyeneket irt, hogy mennyire jó falat ès hogy megdugná. Csak szerinte nem olyan típúsú a csaj. A másik egy jó ismerősünk, aki ugyan jól nèz ki szerintük, ès a haverja szerint lefeküdne a fèrjemmel, de őt mèg egyenlőre nem dugná meg. Most nem tudom mire vèljem ezt a beszèlgetèst, csak egy ártatlan fantáziálgatás vagy tènyleg megfordúl a fejèben, hogy megcsaljon.

Különben eddig teljesen úgy èreztem, h a házasságunk rendben van. Ezèrt azon is gondolkodtam, h megbeszèlem vele. De nem tudom hogy jó ötlet e?



2016. nov. 7. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Miota vagytok eggyütt?

Sztm nagyon kevés az olyan férfi meg nő,aki nem csalná meg a párját h arra kerülne a sor. Gondolatba meg fölleg.

De igen,ülj le vele és beszéljétek meg,bár nem szép dolog más teloját nézegetni.

N24

2016. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tuti kiakadna ha elmondanád, de persze az őszinteség a legfontosabb... :D

Igazából nem mindegy a szövegkörnyezet.

Írtad h: megdugná a férjed, csak nem olyan tipusú a csaj. Ez alapján az jön le, hogy a csaj nem akarja de a férjed igen.

A másik: a csaj szexelni akar a férjeddel, de a férjed egyelőre nem. Egyelőre?? Szóval akkor most nem, de pl: 1 hónap múlva igen?

2016. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem mindenképp beszéljétek meg, pláne ha neked rosszul esett ilyet olvasni. Mert gondolom rosszul esett. Bár nem ismerem a férjed és védeni sem akarom, nem gondolom, hogy megcsalna, attól függetlenül, hogy egy haverjának ilyen üzenetet ír.
2016. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

10 ève vagyunk együtt ebből 5 èv házasság. Tudom, h nem szèp dolog más telóját olvasgatni, nem is szoktam. Ez is csak vèletlen volt, bár nem akarok magyarázkodni.

2. Tudom hogy nem mindegy hogy van megfogalmazva. Pont ezek a kèrdèsek merültek fel bennem is, mert igy irta: Nem dugnám meg, egyenlőre, ............ Mi van ha lesz egy nehezebb periódusunk, akkor majd megdugja?

A csaj akit pedig "megdugna" az úgy jött le nekem a beszèlgetèsből mintha elgondolkodott volna rajta rendesen. A beszèlgetèsből az is kiderül, h nem próbálkozott nála csak sorra vette, hogy szerelmes típús ès komoly kapcsolatot szeretne, tehát nincs sok esèly rá.

3. Èn sem hiszem, h biztos meg fog csalni mert ilyeneket írt, csak írtó szarúl esett ezeket olvasni. Persze tudom, h a pasik fantáziálgatnak más csajokról is.

2016. nov. 7. 22:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mert én az én páromból indulok ki, mert ő nem is fantáziál ilyenekről, hogy mást dugna meg...jogosan esik szarul, ahogy neki is szarul esne ha azt olvasná nálad, hogy úgy szeretnéd, ha xy megdugna
2016. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Azért ez már nem csak feltételes mód szerintem... mi az, hogy nem olyan típus? És ha mégis egyszer olyan lesz, akkor szó nélkül megrakja? Oké.... (facepalm)
2016. nov. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

Nem, ez a szöveg nem jelent sem megcsalást, sem azt, hogy tervezi. Ez csak duma. Jó eséllyel, ha lenne lehetősége akkor sem tenné meg.


A megcsalásnak az az előjele, hogy úgy érzed, hogy megcsalna. Ez az érzés, valamitől kialakult benned. Ez a baj.

2016. nov. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Gondolatrendőrség :))) Ez nem a megcsalás előjele, nyugodj meg. 33F
2016. nov. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Ja, és ne olvasgasd mások üzeneteit.
2016. nov. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát akár még ártatlan fantáziálgatás is lehetne, ha mondjuk azt írta volna csak hogy megdugnám (és hozzá gondolja hogy de szeretem a párom/én nem vagyok olyan/ha szingli lennék). De ez, hogy a csaj nem olyan...a másikról nem is beszélve. Az a gyanúm, hogy ha adódna alkalom bármelyik csajnál, vagy akár egy másiknál, akkor nem sokat habozna. Az a baj, hogy ha rákérdezel kimagyarázza, sőt te leszel a szemét hisztis p.icsa aki beleolvasott amibe nem kéne. Nem tudom mit tennék ilyen szituba.
2016. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!