Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig turjek meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig turjek meg?

Figyelt kérdés
A ferjemmel eddig is voltak kisebb problemaink. A hetvegen jott anyukam hozzank, es osszekaptak. A ferjem a szobajaba ment, es1 ora mulva kijott, hogy o elmegy. 2 ora mulva jott haza, ivott, es azt mondta nem akarja tobbet latni anyukamat. Masnap is a szobajaba maradt. Eddig is voltak kozottuk nezetelteresek, de nem ekkora. En kozottuk vagyok. Anyukam sir, es bocsanatot kert, de nem akar tobbet hozzank jonni. O tolunk 120 km-re lakik. A ferjem azt mondta nem bant meg semmit es nem akarja latni ot. 2 kicsi gyerekunk van. A nezeteltereseink miatt eddig is gondolkodtam a valason, a gyerekek miatt nem akarom, de nem tudom meddig birom meg vele. Tali mit tennetek?

2016. nov. 7. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy min vesztek össze? Mi az állandó nézeteltérés oka?

Szerintem ne azt nézd, hogy anyukáddal milyen a kapcsolata, hanem hogy TI alapból jól vagytok e, anyukádat leszámítva jó kapcsolatnak mondanád e a házasságod?

2016. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez így egy nézőpont, nehéz ebből ítélni.


Lehet a férjed p*cs, de lehet anyád egy beleütöm az orrom mindenbe sárkány, aki mindig kétértelmű utalásokkal bökdösi a férjed.

2016. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De most a veszekedésben anyukád volt a farok, vagy pedig a férjed? Mi volt a vita?
2016. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy semmisegen vesztek ossze. Egyik se birja a masikat. A mi kapcsolatunk is egyszer jo, maskor nem.
2016. nov. 7. 12:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezen kívül milyen nézeteltéréseitek vannak? Az sem mindegy, min kapott össze anyukáddal. Ha ennyire nem jönnek ki jól, de egyébként elviselhető a házasságod, a két kicsi miatt nagyon meggondolnám a válást.

Anyukádat pedig látogasd te, nem muszáj a közös lakásba mennie.

2016. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem mindegy, hogy min vitáztak. Én is jártam úgy anyósommal, hogy elkezdtünk neki mesélni valamit. Ő meg már vágta a pofákat, meg sem hallgatta az egészet, utána pedig elkezdte hogy nem vagyunk kíváncsiak a véleményére...Én meg mondtam neki, hogy mindenkit meghallgatunk ha normálisan el tudja mondani a véleményét és nem vág pofákat végig sem hallgatva. Erre sírva kirohant...Persze a párom is nekem adott igazat, szóval kénytelen volt előjönni. Na most ha ezt állandóan eljátszaná én sem lennék rá kíváncsi. Hál isten ilyen azelőtt és azután sem történt. Nem vagyok veszekedős típus, de látod, hogy vele se lehetett beszélni mert elkezdett inkább sírni és magát sajnáltatni. Ha ilyenkor a párom neki ad igazat akkor ugyanúgy csinálná tovább.
2016. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy semmiség volt? Nem csak te sz.arod le mert ismered anyád? Ilyenkor próbáld elképzelni, hogy anyósod van nálatok. Ha tényleg semmiség akkor viszont a férjeddel kell beszélned.
2016. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem látszik ebből minden. Férjed duzzog, anyukád sír és ő legalább bocsánatot kért.


A férjeddel kellene elsősorban tisztázni, kinek mi volt a gondja. Ennek fényében lehet eldönteni, hogy léptek tovább. Párterápia? Egy megbízható baráti házaspártól tanács? Mindenki lehiggad és igyekszik békés hangnemben kommunikálni ezután?


Nem vagyok válás párti, mi is éltünk át nehéz helyzeteket a férjemmel. Meg kellett beszélni. Sokszor meghallgatni a másikat, figyelmesen, időt hagyva egymásnak. Tudom kicsi gyerekek mellett ez nehéz, de erre időt kell szánni. Aztán meglátjátok, mire juttok. De mindkettőtöknek akarni kell a változtatást, csak így megy.

2016. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2016. nov. 7. 13:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Ferjed eleted parja pont

Anyad pedig egy darabig nem jon

2016. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!