Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom mi az igazság. én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi az igazság. én túlzok vagy van benne valami?

Figyelt kérdés

Férjemmel közel 10 éve vagyunk együtt, van 2 gyerekünk. A kapcsolatunkat alapból jónak, kiegyensúlyozottnak gondoltam, éreztem mindig.

Év közben jött egy nehezebb időszak, beteg lettem, most is kezelésekre járok, de meg fogok gyógyulni. De kétségtelen, hogy nem egy könnyű időszak ez...

Először nagyon lesokkolt mindannyiunkat a dolog, de azóta csak előre nézünk. Biztos beletesz a hangulatomba, hogy néha elkeseredek (miért pont én, miért most , stb stb). Jeleztem felé, hogy sokkal többször igényelném, hogy érezzem a szeretetetét. Nem csak a puszta szex, hanem, hogy ha nincs szex, akkoris érezzem, hogy minden hátsó szándék nélkül is megölel, megfogja a kezem.. Én igyekszem annyit együtt lenni vele, ami tőlem telik, de az állapotom nem mindig engedi és itt vannak a gyerekek is, szóval nem egyszerű mindent 100%-ban összehangolni.

Nem is az, hogy nem gondoskodik rólunk vagy ilyesmi, mert férjként/apaként ellátja a dolgokat, segít amiben tud. De az érzelmek kimutatása sajnos nem az ő oldala. Igazán soha nem is volt. De ettől függetlenül úgy érzem, hogy most még inkább visszább vett ebből.

Lassan 2 hónapja, hogy letöröltem magam FB.ról, mert már nem érdekel, hogy jelen legyek ott. Azelőtt tudtam a jelszavát mindenhez. Ma próbaképp beléptem volna hozzá, de minden jelszót megváltoztatott kb 3 hete (ezt írta ki). Ami engem nagyon megdöbbentett, mert ő mindenhez mindig tudta a jelszavam és én is az övéit, soha ebből még egy leheletnyi probléma sem merült fel... sőt, sokszor előfordult, hogy az én email címemet használta valamihez (pl. játék regizés, vagy én az övét) szóval nem értem, mi ez a hirtelen pálfordulás evvel kapcsolatban. :(

Csak arra tudok gondolni, hogy mindezt azért tette, mert volt egy közös nő ismerösünk, akivel MINDKETTEN JÓBAN voltunk, viszont csak férjemet jelölte be FB-on ismerősnek. Ezt furcsáltam akkoris, de nem foglalkoztam vele...később pedig ha az utcán találkoztunk a nővel, még elfordult tőlem, mintha észre se venne.

Ezután történt, hogy én letöröltem őt férjemnél.. igen nem így kellett volna, de nagyon feldühített a jelenség. :/

Ezt el is mondtam férjemnek, hogy nagyon rosszul esett és nem értem, mivel érdemeltem ki, hogy átnézzen rajtam ... és letöröltem. Amire meglepődött és kissé mérgesen megkérdezte, hogy minek kontárkodok bele az ő fiókjába? (Ez is nagyon meglepett, mert ez új reakció volt a részéről, soha nem is izgatta, hogy ki kinek az ismerőse vagy ki mi-hogy..).

Ez a nő amúgy férjnél van és 2 gyerek is van, akik nagyobbak. Nem gondolnám, hogy a férjem akarna tőle bármit is, mégis rosszul esik, hogy neki csak annyi volt a válasza rá, hogy "rosszul ítéled meg ezt a nőt, tök jófej, hogy neked miért nem köszön, nem tudom"

A betegségem kapcsán mondtam párszor a férjemnek, hogy ha úgy érzi, nem képes evvel így megbírkozni, neki ez sok, meg fogom érteni és menjen el, nem fogok haragudni rá, de kérem, hogy szánalomból ne maradjon velem.

Ilyenkor mindig azt mondja, hogy hülyeségeket beszélek, mert szeret és esze ágában sincs mindezt föladni... De ha meggyógyulok, akkor nagyon sok dolog másképp lesz (????) Ezt sem igazán értettem, hogy mit akart evvel mondani, hiába kérdeztem.

Nem érzem, hogy átverne vagy ilyesmi.. akkor miért érzem mégis azt, hogy van valami homok a gépezetben? Kérlek írjatok véleményeket!

Köszi! :(



2016. nov. 2. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Jo,h kitorolted a csajt. Csirajaban folytottad el a problemat. De ne emlitsd az ilyesmit maskor a ferjednek ;)
2016. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha leülnél egy nyugodtabb pillanatban a férjeddel, őszintén elmondanád, mit gondolsz és mi miatt, lehet, hogy csak képzelődsz, de így érzed, ezért szeretnéd megbeszélni...

Arra is nyugodtan rákérdezhetsz, miért mondta, hogy ha meggyógyulsz, sokminden másképp lesz (lehet, épp több közös programra gondolt)..

Meg hogy bármit mondhat, neked most az őszinteségre lenne szükséged, az érzéseidről nem tehetsz, jobb megbeszélni még az elején.

Hajrá ;-)

2016. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2# epp ez az, hogy mar többször leültem vele es beszélgettünk errol. Meg ugy nyíltan mindenről, hogy hogy érzek.. Hol jobban érződik, hogy osszekapja magat, hol kevésbé. Konkretan rákérdeztem mar erre is, hogy mit jelent ez a " sokminden meg fog változni", de érdemleges választ nem kaptam. Ossze vagyok zavarodva, mert azt hajtogatja, hogy szeret es mellettem lesz, de erzelmekben távolinak erzem. Olyan, mintha... Kényszerből, szanalombol lenne meg itt... Ezt is mondtam neki, de megcafolja határozottan, miszerint ha menni akarna, semmi nem tartana vissza. Nem tudom... :(
2016. nov. 2. 12:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet lehet, neked először is jobbulást kívánok! :)

Van okod kétkedni a férjedben? Szerintem ez az első, hiszem mint te is mondtad, nehéz időszak. A legfontosabb, hogy összetartsatok. Bizalom nélkül csak mindkettőtöknek rosszabb lesz.

Lehet, hogy a gyanúd megalapozott és tényleg van valami furcsa az egészben.

De az is lehet, hogy őt is csak megviseli amin keresztül mentek. Ha eddig sem volt beszédes, és most valami gond van, nehézségekbe ütközik, nem lehet, hogy csak próbálja magába fojtani a dolgokat?

Mi itt mondhatunk akármit, nem ismerünk titeket, még annyit sem tudunk mint te.

Szerintem ha eddig nem adott rá okot, akkor bízz továbbra is benne! Simán lehet az is, hogy csak a nő kicsit ribisebb és jobb szeret csak férfiakat jelölgetni, de ez még nem a férjed hibája, és nem megcsalás.

Ha beszélget is másokkal, talán jót tesz neki. Talán csak fél, hogy téged elveszít- azért szembesülni azzal hogy életed párja, a gyermekeid anyja egy nap talán már nem lesz veled, nem kis megrázkódtatás... Ha most nyit egy kicsit mások felé, talán csak nem akar egyedül lenni.

Ezer- és ezer oka lehet. Ne kombinálj, csak igazi és nyomós tényekre támaszkodj. Egy ilyen érv például, hogy ott van még melletted... :)

Nem azt mondom, hogy hülye módjára minden fölött szemet kell hunyni. De ne ugorj rá mindenre.

2016. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
a pokol kapujában sem nézünk bele a másik fb-jébe, levelébe vagy sms-ébe.... ez a tanulság. tényleg. nagyon sok problémát okoz a privát szféra teljes hiánya. MINDENKINEK szüksége van saját dolgokra, titkokra, jelszavakra. ha ez nem érthető valakinek, akkor az elég nagy baj.
2016. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent sok jót. Szerintem is "homok van a gépezetben". Sokat számíthat, hogy mi a betegséged, és hogy mik voltak a pontos reakciói. Szerintem, ha úgy érzed, hogy hazudik neked, az azért van, mert hazudik. Nem biztos, hogy a konkrét dologban, de hogy nem őszinte az biztos. És hogy ki az aki nem őszinte? Az, akinek titkai vannak, amiket szégyell más előtt.

Én legelőször, megfejteném a jelszavát, hogy tisztábban láthassak, és utána reagálnék.

2016. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ezután történt, hogy én letöröltem őt férjemnél.. igen nem így kellett volna, de nagyon feldühített a jelenség. :/ "


Ha ezt velem tetted volna meg, fogtad volna a sátorfád, meg a gyereket, és mehettél volna vissza anyádékhoz! Mégis mit képzelsz te?! Ki felett is akarsz hatalmaskodni és beleugatni, meg rendelkezni a saját fiókjával?! Normális vagy te?????


"Amire meglepődött és kissé mérgesen megkérdezte, hogy minek kontárkodok bele az ő fiókjába? (Ez is nagyon meglepett"


Meglepett?

Nézd vissza az első pontot, az rá a válaszom újfent!

2016. nov. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es szégyeld magad!


Amúgy köszönjük szépen, megoldóttak a dolgok! Egy nagy félreértés volt az egész. És minden a helyére került! ;)

4-es igazad volt! Köszönöm! :)

2016. nov. 5. 07:41
 9/10 anonim ***** válasza:
17%

Félreértés......... aha... egy ilyen hárpia mellett! Aki ellenőrizgeti és kontrollálja a férjét! Legalább volt esze a férjednek, hogy jó nagyot hazudott, te meg benyelted. És szégyelld magad te, de látom benned nincs semmi szégyenérzet, hogy törölgetsz önhatalmúlag más fiókjában, meg túrkálsz benne...

A gyomrom fordul fel tőled!

2016. nov. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9-es, te zseni, igazi lángelme! :)


ui.: a férejem elolvasta az egészet és annyit fűzött hozzá, hogy sz.jalak le, mert te pont olyan kis szűzf..u girnyó vagy, akiket a koliban összecsomagoltak anno unalmukban... és valószínűleg azért vagy ilyen retardált, mert a sok felgyűlt cucc, nyomja az agyad.


Hiszek neki! Jobbulást neked! Szép napot!

2016. nov. 10. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!