Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mik a veszélyei a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a veszélyei a szerelem lila ködében való házasságkötésnek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
...hogy elmúlik...(?)...
2016. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A köd egyszer felszáll...és jön a valóság.
2016. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Az nem rózsaszín köd? A lila sztem mást szimbolizál :P
2016. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű nem? Tény, hogy sok-sok év alatt is érhetnek meglepetések, és sok-sok év után is válhatnak el emberek, de a rószaszín/lila köd alatt tökéletesnek látod a partnered, aztán mikor ez elmúlik meglátod a hibáit, amik vagy kicsik vagy nagyok, lehet hogy sok van, lehet hogy kevés, de akkor derül ki, hogy együtt tudsz e élni velük.
2016. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor a megoldás a próbaházasság? 2-3 évig. Amíg felszáll a köd.
2016. okt. 20. 02:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom neked, a házasságot nem lehet kipróbálni. Épp úgy ahogy a halált sem. Hiába tesznek koporsóba, meg a föld alá attól az még nem a halál. Igaz sok dolog kiderül a másikról együttélés során, de az hírül nem olyan, mint egy házasság.


Inkább sok időt töltenék a párommal és lehetőleg sokféle helyzetben, nem csak édes randikon. Hivatalos helyeken, barátok, kollégák, rokonok körében. Megfigyelném hogy viselkedik más emberekkel, hogy reagál, néhány év múlva veled is úgy fog. Hogy reagál a kellemetlen dühítő helyzetekre, vagy hogy száll fel a buszra, tolakszik vagy átengedi a helyét az időseknek?

Így fog veled is bánni, ha már megkapott és biztosnak érzi, hogy veled elérte a célját.


Nincs tökéletes ember, férfi sem. Sajnos kell a lila köd is, merjünk a másikkal kezdeni, de nem jó, ha elborítja az agyunkat. Én annak idején meghallgattam mások véleményét is a páromról, de aztán én döntöttem.


És nagy igazság, hogy 10, 20, 30 év után is derülhetnek ki róla új dolgok, no és változtok is mind a ketten. ezt is bele kell kalkulálni. Szóval 100% biztonság nincs, viszont ha ápoljátok a kapcsolatotokat az megmenti a kihűléstől. Erről feledkeznek meg sokan.

2016. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az "Elárulom neked, a házasságot nem lehet kipróbálni" kezdetű hozzászólás rendkívül érett, mondhatni bölcs. Köszönöm!
2016. okt. 20. 08:51
 8/8 Nereida3 ***** válasza:
Jó dolog szerelemből házasodni, de a szerelem nem mindig egyenlő a lila köddel. Van, hogy látod a másik hibáit is, mégis szerelmes vagy. Ritka az ilyen kapcsolat, és az ebből született házasság is, a tartóssága meg pláne. Kommunikáció. Az egyetlen, ami hatékony.
2016. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!