Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Létezhet jó kapcsolat, szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet jó kapcsolat, szerelem nélkül? Érdemes várni a lila ködöt?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, hatalmas szerelem,pár hónap alatt nagy tervek, összeköltözés, majd család stb. Sok féltékenység, sok veszekedés, túl sok érzelem. Egyik veszekedés alkalmával megütött, ku...va voltam. Nagyon szerettem, de elhagytam. Könyörög, h bocsássak meg, de nem tudok. Megismertem egy férfit, egy hullámhosszon vagyunk, hasonló életvitel, hasonló gondolatok, tervek. Imádom a humorát, sokat járunk moziba,együtt főzünk, sokat nevetünk, amolyan lelki társak vagyunk. Összeköltözés még szóba se jött, de el tudnám képzelni, hogy majd együtt éljünk. DE.. Hiányzik az a plussz, a heves szívdobogás, a rózsaszín köd. Érdemes ezt így?
2016. okt. 16. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok nő, de a helyedben inkább lennék együtt egy normális férfival, akinek jó a humora, egy hullámhosszon vagytok, és kedves, mint egy olyannal, aki megütött..Oké, hogy nincs a nagy lángolás, de az úgyis hamar elmúlik, és akkor megint ott vagyunk, hogy van 2 ember akit úgymond szeretsz, és most térj vissza az első mondatomra.
2016. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ennek van így értelme? Nincs.
2016. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha valami plusz hiányzik, akkor először talán megpróbálhatnád megteremteni, nem?
2016. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Illetve ...megpróbálhatNÁTOK megteremteni...


Nna.

2016. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezen nincs mit megteremteni. Ez a férfi, akiről szó van tökéletes barát, de párként nem jó.

Hiába kedves és tökéletes valaki, ha nem vált ki belőlünk érzéseket, nem szerelmes belé a kérdező.


Én inkább más férfi után néznék. Hiába jó ezzel minden, sőt tökéletes, csak épp boldog nem tudnék lenni egy ilyen helyzetben.

2016. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szergej55 ***** válasza:
Ha tényleg jól érzed magad vele, ugyanazt tudom mondani, mint néhány napja valakinek. Én nem feltétlenül várnék lila akármire, egyrészt az úgyis elmúlik, másrészt így sokkal józanabbul tudod megítélni, valóban összeilletek-e, és ha tényleg így van, mi a fene legyen még jobb?
2016. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
nem érdemes várni a lila ködre. hamar felszállhat majd és akkor ott van két tök idegen. míg így hogy jól érzed magad vele kb lelki társak vagytok sokkal kiegyensúlyozottabb harmónikusabb kapcsolat alakulhat ki ami hosszútávon is működhet. egy próbát megér nem kell elájulni a sok embertől akik azt mondják ha nincs lila köd ne is kezdj bele. jó esetben előbb megismersz valakit aztán alakul ki szerelem meg különben is a szenvedély csak szenvedést hoz idővel benne is a nevében szenved...ély
2016. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdemes várni a lila ködöt, ez nem kérdés! Ha elfogadsz egy tanácsot egy hosszú ideje házas, mai napig lila ködben úszó nőtől, akkor inkább megkeresed az Igazit! Ne férj, meg gyerekek mellett akard majd megtapasztalni ezt az érzést!
2016. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!