Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az elején úgy éreztem, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elején úgy éreztem, hogy ő a nagy ő, hogy megtaláltam az igazit . Fontos nekem és szeretem de már nem érzem úgy, hogy ő lenne az igazi. Ez a "lila köd" miatt lehetett?

Figyelt kérdés

Az elején úgy éreztem, hogy ő a nagy ő, hogy megtaláltam az igazit pár hónapon keresztül teljesen biztos voltam benne. Eltel 5 hónap és ez az érzés elmúlt. Fontos nekem és szeretem de már nem érzem úgy, hogy ő lenne az igazi. Ez a "lila köd" miatt lehetett?...tényleg nagyon szerelmes voltam odáig és vissza voltam soha nem éreztem még ilyesmit. Pedig szerelmes már voltam csak nem így.

Most már nem tudom mit érzek és,hogy mit kéne tennem.. hogy mondjam el ezt neki?


23/L



2015. dec. 5. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Nők:)
2015. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Tanulság: gyorsan meg kell dugni a nőket, amíg lehet. (:
2015. dec. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kapcsolat így szokott indulni. Aztán észrevesszük az apró hibákat, és vagy együtt tudunk vele élni, vagy mégsem. És akkor jön a következő nagy Ő.
2015. dec. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolat így működik. Az elején idealizálunk, aztán jön a szembesülés a valósággal.

Aztán az ember érettebben 1. Megtanul tudatosabban társat választani 2. Megtanulja elfogadni (és szeretni) a másikat olyannak, amilyen.

2015. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ati_74 ***** válasza:
100%

az a tiszta, ha szépen leülsz vele és megdumáljátok.

általában a nők mondják a pasiknak, hogy légy őszinte, megbízható stb. akkor most Te is légy őszinte, abból bajod nem lehet... persze, ha normális a párod :)

2015. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2015. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!