Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél hónapos kisfiam, ha...

Másfél hónapos kisfiam, ha nem alszik, vagy eszik, szinte mindig sír. De ez nem olyan igazi sírás (amikor már szinte lila), csak amolyan nyöszörékelés. Hány hónapos korukban szűnik meg ez az állapot?

Figyelt kérdés

Mert így túl sok mindent nem tudok tőle csinálni, állandóan dajkálni kell, hogy ne torkolljon igazi sírásba.

Azt várom, hogy nézelődjön, gőgicséljen a kiságyban, míg én közben vasalok, főzök, takarítok.


2009. jan. 22. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Tegnap én is feltettem egy hasonló kérdést, olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. jan. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eleinte még ilyen volt az én babám is. Most 3 hónapos, és nagyon jól elvan a játszószőnyegén. De én nem is igen kapkodom fel, ha mindig rohangálnék hozzá, szaladna a lakás. A párom pl elvárja minden nap a főtt ételt, h főznék, ha mindig kezemben lenne a kicsi? Persze volt már olyan, h együtt kellett felmosnunk (baba a kötős kenguruban).

Csúnyán hangzik, de rakd vmi készségfejlesztő alá, aztán ha sír, hagyd picit, ha hiszti, akkor megunja.

2009. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem álmos, 1,5 hónapos babák általában eszik-alszik még.
2009. jan. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Egy 1,5 hónapos babáról beszélünk nem egy 10 évesről. Mit szeretnél, hogy könyvet olvasson?:))(néha jó lenne)nem fáj a ahasa esetleg? visszagondolva az én fiam ilyen idős korában evett vagy aludt, ha fenn volt és szívesen dajkáltam, szeretgettem, dögönyöztem.Azért egész n ap nem kell takarítani, vasalni, házimunkázni. Nekem sem segített senki mégis megoldottam a dolgot. Nem pik-pak minden, de elvagyunk. Apukám szerint azért sír: mert TÁRSAS lény.Van benne valami, nem:)
2009. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem hasfájós véletlen? akkor szoktak nyöszörkélni, amikor eves utan erolkodnek.. kb egy órát, aztan pici alvas, aztan eves, aztan nyöszörkeles, alvas, eves..stb.
2009. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ilyen volt. Evett, aludt, sírt. Neki mondjuk a hasa is fájt, szerencsére ez 3 hónapos kora körül elmúlt. Most is sír, de már látványosan azért, hogy foglalkozzunk vele, mert ha beszélünk hozzá, egyből abbahagyja. Szerintem ahogy fejlődik az értelme, úgy kezd unatkozni is, ha nem köti le valami érdekes.

Én azt szoktam csinálni, hogy reggel, mikor jól kipiheni magát, megszoptatom, büfi, utána lerakom a nagyágyra, körberakom párnákkal, meg játékokkal, bekapcsolok neki rajzfilmet, és akkor van egy szabad fél-1 órám, amikor teszek-veszek a konyhában. Mondjuk a fiam már 4,5 hós, és fogdossa a játékait, úgyhogy neked kitartás addig is, de majd próbáld ki.

2009. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!