Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiuk, lanyok ti mire gondolnat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok ti mire gondolnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szoval a ferjemmel 2 honapja vagyunk összehazasodva.

Külön vagyunk jelenleg mivel a vizum lebara miatt vissza kellett mennie es beletelik par honapba, meg elintezödik, hogy jöhessen.Közben az is kiderült, hogy babat varok.

Megkerdeztem töle, hogyhogy rolunk kettönkröl, nem tesz ki egy kepet sem fbre, hiszen minden masrol ahol jar kitesz.

Erre csak mellebeszelt, hogy majd ha mar a baba is meglesz harmunkrol kitesz, meg, hogy addig nem akarja igy az oldalat fenykepekkel, amig nem lakunk együtt, meg ö a valo eletben szeret engem stb...De hisz hazasok vagyunk es a gyereket varom...annyira megbantott ezzel...tudja, hogy megsertett, ezert, kitett egyetlen kepet az instagramra 2 nappal utana, de csak oda, a fbre pqrhuzamosan nem, pedig szinte minden fotojat parhuzamosan megossztja.Ha annyira nehezebb esik, akkor inkabb hagynia kellett volna az egeszet a fenebe, ezzel meg csak jobban m2gmutatja, mennyire nem akarja.Gyerekes tema, de ti mit gondolnatok a helyemben?Föleg h minden mast megoszt...



2016. okt. 18. 13:24
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Mar minden papir a miniszteriumban van es elöbb vagy utobb jönni fog.Hat igen, a gyereket nem terveztük es különösen en meg egyaltalan nem akartam, de megis megtörtent.

2016. okt. 19. 21:24
 22/26 anonim ***** válasza:
Olyan érzésem van, hogy kamu a sztori, vagy a pasi egy migráncs muszlim. De ha tévedek, akkor bocsánat.
2016. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"aztan egy honapra vizumot kapott"


[link]


Az Amerikai Egyesült Államok polgárai 3 hónapig tartózkodhatnak Mo-n vízummentesen... Ez az alap, de gondolom utána sem tuszkolják vissza, mivel házasok vagytok. Ennyit erről.

2016. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nem kamu, amugy latinamerikai.
2016. okt. 19. 23:18
 25/26 anonim ***** válasza:
88%
Egyre szebb a sztori. José Armando most vízumért küzd, nem a plasztikai sebész szakvizsgáért, aki ismerné a történetet. :) De Dr. Lucio Malaver meg visszatartja.
2016. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az én volt férjem os amerika (nem latin sima) itt volt katonai szolgálatban, mi egy év után hazásodtunk akkor már 5hónapja együtt laktunk,leszerelt stb. 3hónapra az esküvő itán lettem terhes. Húztuk még majdnem 2évig. Ide költözött nem tudta megszokni, megpróbáltuk hogy én költözök oda nekem sem volt jó. Egyszerűen a kultúrális különbségeket nem hidaja át a szerelem. Erre azért számíts. Ráadásul terhesen sárkány lesz a nőből. Gyerek mellett pedig minden más. Nem hagytatok időt a megismerkedésre....fölösleges az a vízum.
2016. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!