Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiuk, lanyok ti mire gondolnat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok ti mire gondolnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szoval a ferjemmel 2 honapja vagyunk összehazasodva.

Külön vagyunk jelenleg mivel a vizum lebara miatt vissza kellett mennie es beletelik par honapba, meg elintezödik, hogy jöhessen.Közben az is kiderült, hogy babat varok.

Megkerdeztem töle, hogyhogy rolunk kettönkröl, nem tesz ki egy kepet sem fbre, hiszen minden masrol ahol jar kitesz.

Erre csak mellebeszelt, hogy majd ha mar a baba is meglesz harmunkrol kitesz, meg, hogy addig nem akarja igy az oldalat fenykepekkel, amig nem lakunk együtt, meg ö a valo eletben szeret engem stb...De hisz hazasok vagyunk es a gyereket varom...annyira megbantott ezzel...tudja, hogy megsertett, ezert, kitett egyetlen kepet az instagramra 2 nappal utana, de csak oda, a fbre pqrhuzamosan nem, pedig szinte minden fotojat parhuzamosan megossztja.Ha annyira nehezebb esik, akkor inkabb hagynia kellett volna az egeszet a fenebe, ezzel meg csak jobban m2gmutatja, mennyire nem akarja.Gyerekes tema, de ti mit gondolnatok a helyemben?Föleg h minden mast megoszt...



2016. okt. 18. 13:24
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Igen, igazi van annak aki a terhesseg miatt irta, vicces a naszut sztori :)

Mostanaban erzekenyebb vagyok, es a tavollete is megvisel..

Alighogy összehazasodtunk, 4 napra ra mar mennie is kellett...ennek mar 2 honapja...en pedig egy honapja csak az agyban fekszem a nap 90 szazalekaban...hanyas stb...igazabol ez volt az elsö összekoccanasunk, pont egy pillanatomban minden elkapott es ekkor kerdeztem ra,mi az ok a ennek, ja meg meg a masik dolog is h volt egy nöci, akit allando an lajkolt, feltünöen,ez mindeg szurt a a szemem, de nem akartam hisztizni, de most egyszerüen kijött belölem...vegyen neki alle fejjebb, hogy miert gondolok rosszakra, hogy nem is latta elöben azt a nöt stb...oke, hiszek neki, de ha valaki folyton lajkol egy bizony OS szemelyt, ami en különösen az zavar h egy nagyon dueva külsejü, hosszu hidrogenhaj, agyonfestett, csücsöritös,fel meteres mükörmökkel...

2016. okt. 18. 17:16
 12/26 A kérdező kommentje:

^A tablet javitja amit irok, szoval bocsi az elgepelesekert. ...

,,meg neki allt fejjebb,,

2016. okt. 18. 17:18
 13/26 A kérdező kommentje:
En sem tettem fel konkretan esküvöit, de ket jol sikerült kepünket...nem hellem meg rajta
2016. okt. 18. 17:19
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem ez az egész történet úgy ahogy van sántít. Az esküvő, a gyerekvállalás, a facebook, a vízum, minden...
2016. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj kérdező, de jó nagy h*lye vagy te.
2016. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Terhes vagy,dolgoznak a hormonok plusz van idod agyalni.Igazabol azt gondolom h ha nem kerted szamon egyuttjarasotok alatt h miert nem vallal fel fb-on,nem nagyon ertheto h most miert kellene.


Sajat pelda,nem vagyunk ismerosok fb,1 eve mar egyutt is elunk,a valo vilagban tapasztalom h engem szeret,rajtam kattog,nem erdekel h fb-on nem mutogat.


Inkabb arra torekedj h egyutt eljetek es eloben szeressetek egymast,ne a virtualis vilagban.


Jol ertem h sosem eltetek egyutt? Hol lesz a csaladegyesites?es mikor?egyebkent keres naponta?

2016. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

tudom az egesz kerdes kiirasa kicsit viharos, de igen lehet, hogy a hormonok...szoval, mi 7 honapig ismerkedtünk neten, akkor tünz fel ez a nö lajkolgatasa is, amiert nem akartam megszolni, mert elözö kapcsolatomban mindeg jelen volt a feltekenyseg, es semmi kedvem hozza megegyszer...De bantott, vagyis szurta a szemem..aztan egy honapra vizumot kapott es eljött hozzam...ez idö alatt annyira egymasba bonyoludtunk, hogy összehazasodtunk, hogy itt maradhasson velem...De sajnos nem sikerült elinteznem a papirokat, es vissza kellett mennie, most ujra kervenyezni kell...meg itt volt en teherbe estem, 3 hetre tudtuk meg, ahogy elment..Minden nap beszelünk, nagyon kedvesen banik velem, de valahogy elkapott ez a hiszti es egyszerre lerohantam mindket dologert..a nöci, meg a mi kepeink...mar regen erlelödött bennem, pont ahogy mondod, amikor az embernek van ideje gondolkodnia, es hirtelen feltört...egyik reszröl muszaj volt kijönnie ami nyomott, masik reszröl pedig m2gbantam, mert nem akarom lealazni nöi mivoltomat hisztikkel.

Peldaertekünek talalom a ti kapcsolatotokat es hozzaallasotokat.

2016. okt. 19. 17:32
 18/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kapcsolat abszolút nem nyugszik szilárd alapokon, nagyon elkapkodott volt a gyerekvállalás. (A házasságot megértem valahol.)

Ahol ilyen problémák vannak, hogy a közös élet is kérdéses a vízum miatt, hát ne haragudj, de nagy felelőtlenség egy gyermek érkezését bevállalni...

2016. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#17: Úr isten, kérdező... nem bántani akarlak, de te nem vagy komplett...
2016. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%

Tehat 7honap cseteles utan 1honapon keresztul talalkoztal eloben (eloszor es ezidaig utoljara) a ferjeddel ami alatt teherbe is ejtett es majd ha kap ujra vizumot, ujra talalkoztok.

Oszinten kivanom h ebbol happy end legyen es szerintem nem a mukormos csaj a legnagyobb rizikofaktor ebben a storyban.

2016. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!