Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiuk, lanyok ti mire gondolnat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok ti mire gondolnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

Szoval a ferjemmel 2 honapja vagyunk összehazasodva.

Külön vagyunk jelenleg mivel a vizum lebara miatt vissza kellett mennie es beletelik par honapba, meg elintezödik, hogy jöhessen.Közben az is kiderült, hogy babat varok.

Megkerdeztem töle, hogyhogy rolunk kettönkröl, nem tesz ki egy kepet sem fbre, hiszen minden masrol ahol jar kitesz.

Erre csak mellebeszelt, hogy majd ha mar a baba is meglesz harmunkrol kitesz, meg, hogy addig nem akarja igy az oldalat fenykepekkel, amig nem lakunk együtt, meg ö a valo eletben szeret engem stb...De hisz hazasok vagyunk es a gyereket varom...annyira megbantott ezzel...tudja, hogy megsertett, ezert, kitett egyetlen kepet az instagramra 2 nappal utana, de csak oda, a fbre pqrhuzamosan nem, pedig szinte minden fotojat parhuzamosan megossztja.Ha annyira nehezebb esik, akkor inkabb hagynia kellett volna az egeszet a fenebe, ezzel meg csak jobban m2gmutatja, mennyire nem akarja.Gyerekes tema, de ti mit gondolnatok a helyemben?Föleg h minden mast megoszt...



2016. okt. 18. 13:24
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Bocsi az elgepelesekert

Szoval vizum lejarta miatt

2016. okt. 18. 13:26
 2/26 anonim ***** válasza:
64%

Ööööö, izé....

Nem tudok azonosulni a problémáddal. Ezer más tényező van, amik sokkal fontosabbak egy párkapcsolatban, azokról meg nem esett szó.

2016. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, ilyen fiatalon házasodni... lesznek még itt problémák...
2016. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Le leszek pontozva, de remélem, hogy nem egy "migráns love story" bontakozik ki, mikor a belpesti lány kiment a határra ahol elcsavarta a fejét egy arab/néger ember és még teherbe is ejtette.


Ha nem így van akkor kéretik tárgytalannak venni.


Amúgy az előző válaszolóval értek egyet, a leírás elég harmatos, sok tényező van ami jócskán fontosabb, mint a leírtak.

2016. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Utolso, nem pontozlak le, viccnek jo amit irtal...De nem, ö amerikabol van, minden rendbe közöttünk, nagyon szereti meg odafigyelö, sokat harcoltunk is h vegre talalkozhassunk...pont ezert, nek ertem, miert olyan nagy dolog es miert nem akarja ennyire
2016. okt. 18. 13:45
 6/26 anonim ***** válasza:
53%

#5


Akkor jó, csak gyakan látni ilyet, sajnos.


Amerika... Azért ugye fehér az illető férfiember? Amúgy majd visszajön, Amerikainak könnyen adnak vízumot, kivéve ha bűnöző elem, de gondolom nem az.

2016. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
mi nem facebookon élünk, tehát ebből nem lenne sértődés
2016. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%

Terhes vagy most minden rosszul esik :)

Én azért estem neki nászúton a férjemnek mert meg mert venni egy könyvet miközben engem lebeszélt egy bögréről, kb akkor ott el tudtam volna válni, hazaérve derült ki hogy terhes vagyok :)

Az én férjem sem tesz ki egy képet sem, mondjuk gyerek után én szemét módon megjelöltem egyen kettőn, de igazából nem érdekel hogy van e kép vagy nincs,vagy hogy ki mit gondol. Szerintem ahol mutogatni kell mennyire szeretem a másikat ott gond van!

2016. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nekem fontos lenne, akkor én tennék ki közös képet és megjelölném rajta őt. Az nála is megjelenik. A reakciókból meg lehet, kiderülne, miért volt ez a mismás.

Nem mindenki tesz ki képet egyébként, a házasságunkról mi is csak annyit tettünk ki a férjemmel, hogy adott dátumon megházasodtunk, de meg sem jelöltük egymást házastársként. Akinek tudnia kell, úgyis tudja, viszont akinek semmi köze hozzá, annak meg továbbra sincs. :)

2016. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mire gyanakszol pontosan?

Én azt érzem, hogy nem a facebook-os sztori a valódi probléma, jól gondolom?

2016. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!