Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyermekes apukak, mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekes apukak, mi a véleményetek, tapasztalatotok a terhesség alatti alatti es utáni szexuális eletről?

Figyelt kérdés
Harmadik trimeszteres kismama vagyok, a férjem már nem kíván, valaha visszatér a vonzerő? Eddig sem voltunk lepedő akrobatak, de az erosen megcsappant érdeklődés borzasztó rosszul erint.
2016. okt. 4. 07:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk sajnos azzal volt gond, hogy mindketten vadabban szeretjük a szexet, és bár közben nagyon jó volt utána kisebb nagyobb görcsök voltak.. Emiatt mindketten frusztrálódtun. Én nem.mertem nagyon kezdeményezni, ritkultak az alkalmak. Aztán az egyik ilyen után a munkahelyén másnap is görcsölt a hasa. Ekkor az orvos azt mondta, hogy innentől kezdve nincs orgazmus, (emiatt szex se, mert ó nem bírná megállni, hogy ha már felozgult, akkor ne élveztem, én meg nem vagyok önzó, hogy akkor csak magamnak. Az olyan szar érzés) mert az beindíthatja a szülést... Azóta éhkopp 😐
2016. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
89%

6-os, ha dolgozol, mellette heti 5ször eljársz edzeni, és szeretőid is vannak, akkor mikor vagy otthon?

Valószínűleg szülés után én is itthon sírtam és zabáltam volna, ha a férjem munka után egyenesen edzeni vagy dugni ment volna és sosem lett volna itthon.


Szerencsétlen gyerekek! Nem kérik az életet, de megzsületnek és ebbe....

2016. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elég szerteágazóak. Azok akik nem kívánták a pocakos feleseguket, hogyan alakult a szülés után? Mármint nem közvetlenül, hanem amikor már nagyjából visszatért a normális alakja a kismamanak?
2016. okt. 4. 20:53
 24/31 A kérdező kommentje:
Egyébként en olyan sokat nem híztam, de persze felszaladt néhány kg. Olvastam már olyat is, hogy a gyerek megszuletese utan soha többé nem tudott szexelni a feleseggel pedig szerette a családját (evekig, valas lett a vége) , pedig csinos volt es szexi... Remélem ez kivételes eset.
2016. okt. 4. 21:00
 25/31 anonim ***** válasza:
45%

16-os 6-os vagyok


A felesegemnek konkretan SEMMIT nem kell csinalni, heti egyszer jon a bejarono azon kivul, hogy kitakarit, megcsinalja a vasalast stb. Az anyosom heti egyszer van nalunk es vigyaz a gyerekre.


Alkalmankent atjon egy bebiszitter es igy van ideje maszkalni, kikapcsoldni konkretan tenyleg azt csinal amit akar es akkor amikor akar. Ne ugy kepzeld el h van egy anya aki foz, mos, takarit es nem lat ki a munkabol mert nem errol van szo.


Teny, hogy elofordul, hogy foz, ezt heti egyszer megteszi de nemi jo a pizza, a jegkrem a csokitorta....en pedig feladtam. Ha o nem akar akkor en nem tudok rajta valtoztatni. Egy honapig valami dietas kaja rendelest csinalt, gondoltam akkor majd lefogy, de egy dekat nem fogyott mert hat utan nekiall enni.


Amit imad az az internetes vasarlas, es sir hogy nem fer bele a ruhaiba. En pedig megvigasztalom, es megyek edzeni, vagy a szeretommel talalkozom. A penzt hazatolom, el van tartva hs nem akar nem megy vissza dolgozni, van bejaronoje, bebiszittere...hadd ne kelljen sajnalnom. Mindig utalok a szamlajara penzt, minden honapban visszafizetem a hitelkatyajat neki csak annyit kene tennie, hogy lefogy.


Vannak ilyen taborok ahol embereket fogyasztanak, mondtam hogy menjen el 10 napra a baratnoivel es edzenek addig elvagyok a gyerekkel.....de nem, o nem megy mert o nyaralni akar es nem sportolni.

Jo anya, ez tagadhatatlan es alapvetoen joindulatu ember de nekem ez keves.


Azert nem hagyom el, mert a gyerekem nem fog elvalt szulok gyerekekent felnoni, nem leszek hetvegi apuka masreszt nem gyilkoljuk egymast a felesegemmel otthin, csak tarsas maganyban elunk. Amit tole nem kapok meg, azt megkapom mas notol es ezzel ki van egyenlitve a dolog. Amint lesz valtozas, befejezem a szeretozest de erre nem sok eselyt latok.

2016. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
50%

Aha és ha a gyerek felnő,akkor kivágod,mint macskát szrni??

Komolyan kérdezem! Mert ugye a gyerek se sokáig gyerek,és így én nem tudnék élni!

2016. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
93%

26-os amennyiben a kerdes nekem szol (25 os vagyok)


Mivel a felesegemrol van szo nem "vagom ki", hanem neki adok egy hazat, kocsit es velhetoleg eletem vegeig fizetem az asszonytartast. Soha nem tennem ki egy opyan helyzetnek, hogy havi 70-80 bol kelljen megelnie, meg alberlet meg hasonlok. Attol, hogy el van hizva attol en meg emberileg szeretem, csak nem kivanom. Nyilvan az ember elvisel 6-7 plusz kilot, de nem 25-ot.


Egyebkent nem tervezem, hogy elvalok tole, de attol, hogy nem penzelem majd anyagilag attol sosem kell tartania.

2016. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
68%

Azért ez túlzàs. 25 kg még nem 50-100. Ha ennyi plusz van rajta, akkor még csak nem is elhízott, csak túlsúlyos.


Így jàr az akí felszínes, és csak az alakja alapjàn vàlaszt pàrt. Egy ember irànti érzéseinket és a vonzalmat nem az hatàrozza meg, hogy épp hàny kiló.

2016. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
80%
Azt tartom a legszomorúbbnak, hogy folyton csak azt emlegeted, mennyire nem vonzódsz hozzá, nem néz ki jól. És nem azt, hogy esetleg az egészsége miatt aggódnál. Ami milliószor fontosabb! Na ebből gondolom, hogy mint embert sem szereted.
2016. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
75%
Akárhogy is van, nő létemre én legalább azt becsülöm, hogy őszintén leírták a kérdésre mit és miért tettek. Így működnek és kész. Mindezt igyekeznek úgy csinálni, hogy ne szakadjon szét a család. Tanulságos volt végigolvasni. Senkinek nem lehet lenyomni a torkán mócsingot, ha csak a száraz húsokat szereti. Gondolom engem is lepontoznak, pedig csak értelmezni kell dolgokat.
2016. okt. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!