Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyermekes apukak, mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekes apukak, mi a véleményetek, tapasztalatotok a terhesség alatti alatti es utáni szexuális eletről?

Figyelt kérdés
Harmadik trimeszteres kismama vagyok, a férjem már nem kíván, valaha visszatér a vonzerő? Eddig sem voltunk lepedő akrobatak, de az erosen megcsappant érdeklődés borzasztó rosszul erint.
2016. okt. 4. 07:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
6%
7-es, 6-os vagyok, en is ebben remenykedem.
2016. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%
Szóval aki szerint gusztustalan hazudni a párunknak és megcsalni, az femináci? What?
2016. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%

"Én még nem akartam gyereket, de a feleségemnek nem mertem megmondani, nehogy kidobjon"


Jé mennyi gerinctelen pasi van?!

2016. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%

9


Akkor viszont méginkább a te hibád. Nem csak gerinctelen vagy, de irtó buta is. Minek csináltad fel, ha nem akartál még gyereket? Egy babát mindkét félnek akarnia kell! Felelőtlenség így gyereket vállalni.

2016. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
42%

"Ezek a nők megszülték a ti gyerekeiteket!"


Csak úgy halkan megjegyzem, hogy ha olyan nőt választottak, akik hozzájuk hasonlóan rugalmasan kezeli a hűség kérdését, akkor közel sem biztos, hogy nem csak nevelik a feleség gyerekeit, hanem a sajátjuk is genetikai értelemben.


(Én is lesokkoltam azon, hogy különböző orvosi statisztákon alapuló becslések szerint a gyerekek 8-14 %-ának nem az a vér szerinti apja, aki annak hiszi magát, pedig az én ismeretségi körömben is van két olyan eset, amikor már a gyerek felnőtt korában derült ki ez.)

2016. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%
6# gondolom k.urva sokat segítesz otthon ha heti 5 x edzel. Nem védeni akarom a feleséged de ha neki kell mindent otthon csinálni, nevelni a gyereket akkor nem csoda hogy nincs kedve edzeni.
2016. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%

3as,ezzel a hozzáállással lehet nem is a te gyereked várta az asszony...

Amúgy meg,te miattad/más pasi miatt lett terhes,szóval viseld te is a következményeit! Ülj rá a farkadra! Vagy máséra! :-D

2016. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%

A gond ott lehet, hogy sose kívántátok igazán egymást. Nálunk mindig nagy volt a tűz, de valamelyest mégis visszább fogtuk magunkat. Nem a férjem miatt, ő most is ugyanúgy kíván. Inkább nekem van kevesebbszer kedvem, egyrészt szórakoznak a hormonok, másrészt elég nehézkesnek érzem magam, harmadrészt az is vagyok, nehezebb egy jó pozitúrát megtalálni, ami mindkettőnknek kényelmes és izgató. Plusz a belső szerveim is át vannak rendeződve, amikor behatol, olyan dolgokat is megnyom, amiket eddig nem és nekem kellemetlen (húgyhólyag). Már bocs, hogy ennyire kifejtem a témát, de névtelenül azt hiszem, nem gond ilyesmikről beszélni.

Szóval ha rendben van a szexuális élet, akkor sem feltétlenül egyszerű ebben az időszakban. Viszont nálatok már korábban is langyos víz volt, így nem meglepő, sajnos, hogy tovább romlott a helyzet.

Azt nem tudom, hogy fog-e javulni, de úgy néz ki, leginkább a férjedtől függ, mert ő nem kívánja. Ha nem tér vissza a vágya, te meg mondjuk ott leszel segítség nélkül egyedül a gyerekre, az nagyon ki fog meríteni és lehet, hogy még annyi kedvetek sem lesz a szexhez. De ne így legyen.

2016. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

3aska,nem nyert :-D

Nem kicsit lőttél mellé,mint az asszonnyal!

2016. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
94%

Hát, egy pszichológus jól elcsámcsomna az itteni válaszokon...

Az, hogy valaki nem is vágyik gyerekre, de nem meri megmondani az asszonynak, önmagában is elég az elhidegüléshez. Ez nem férfi ösztön kérdése, hanem passzív agresszió.


Mindenesetre az általam látott hasonló helyzetek legtöbbjének az lett a vége, hogy a nő talált egy olyan férfit, aki telten is kívánatosnak találta, és végül ő lépett ki a házasságból. A férfiak kivétel nélkül azt vallották, hogy az ő feleségük soha, meg nem is fontos neki a szex, stb. Aztán kiderült, hogy de... és a nők nem úgy működnek, hogy elég nekik heti 1-2 alkalom a szeretővel... ha találnak egy figyelmes pasit, aki odavan értük, akkor teljesen akarják, és a férj bizony lapátra kerül. Elég sok ilyen esetet láttam a környezetemben, jó nagy koppanások voltak.

2016. okt. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!