Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyermekes apukak, mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekes apukak, mi a véleményetek, tapasztalatotok a terhesség alatti alatti es utáni szexuális eletről?

Figyelt kérdés
Harmadik trimeszteres kismama vagyok, a férjem már nem kíván, valaha visszatér a vonzerő? Eddig sem voltunk lepedő akrobatak, de az erosen megcsappant érdeklődés borzasztó rosszul erint.
2016. okt. 4. 07:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
2%
Katasztofális. Olyankor tényleg csak az erős szeretet képes összetartani a kapcsolatot. Amúgy én félre is léptem párszor azidő alatt, de a feleségem nem tudta meg szerencsére. 33/F
2016. okt. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

Alapból a vonzalommal van baj nálatok akkor egymás iránt.


Nekem még pont hogy szexi is volt a feleségem olyan állapotban (megőrizte a régi, szép alakja nagy részét, pláne a szép arcát).


Az utolsó hetekig szexeltünk heti 4-5-ször, aztán a szülés után is 2 hónapot vártunk (persze addig is volt pl orál) megint.


29/F

2016. okt. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
2%
Az az időszak nem szexelésre való, ezt egyszerű józan ésszel is ki lehet következtetni. A kismamák vígasztalhatják magukat azzal, hogy akkor is ugyanolyan kívánatosak, meg hú de jó velük akkor is, pedig az igazság az, hogy nem. Nyilván ezt nem fogja a férjed a szemedbe mondani, hogy fujj! hagyjál már békén!, de valójában azt gondolja. Nekem a nejem terhessége alatt volt a legtöbb félrelépésem, nem vagyok rá büszke, de ha nem egy bálnát akarok tutujgatni, attól még nem vagyok rossz ember szerintem.. Ezt te is érzed szerintem kérdező, csak arra vágysz, hogy itt valaki javítson az önbizalmadon, de az csak önámítás lenne. 33/F
2016. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk nem volt gond, az utolsó percig szexeltünk. Szülés után is alig vártuk, hogy lehessen, le se telt a 6 hét.

Most várjuk a harmadikat.


Szerencsére nem minden férfi gerinctelen, aki a terhes feleségét csalja, mert agyműködése nincs, erekciója még talán.

2016. okt. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%

Ott a férfival is bajok vannak, aki szerint mondjuk ilyen nők nem valóak szexre:


[link]

[link]

[link]

[link]


(A képeket a netről szedtem, de az első képen lévő nő nagyon hasonlít a feleségemre külsőleg)

3: Nem a megcsalásoddal van baj, hanem azzal ha szerinted a fenti nők nem jók szexre

2016. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
31%

A felesegem a terhessege alatt felszedett25 kilot, abszolut semmi hangulatom nem volt vele lefekudni es nem szep dolog, de en is megcsaltam. Soha nem derult ki.


A sztori rosszabb resze az, h a gyerek utan sem adta le, hiaba noszogattam szrik bele, ugyhogy zsinorban csalom, ez van. Persze, szeretem es nyilvan nem hagyom el egy gyerekkel csak azert mert dagadt lett, de a szexualis eletunk megszunt. Konnyu mondani h oooo hat o a gyefekeid anyja, mindenhogy szep.


Ha alapbol a dagadt nokre buknek nem lenne semmi baj (senkit nem akarok megserteni) de elvettem egy vekony not es jelenleg egy balnaval elek. Nem erre mondtam igen-t amikor elvettem. Ja es hiaba probaltam meg dietara fogni, vagy elvinni sportolni egyszeruen nem erdekli es csak ul es zabal. En heti 5 szor jarok edzeni es mindenem a hekyen van. Nyilvan nem azt varom el, h topmodell legyen, de azt igen, h erdekelje a kulseje es ne varja el, h nekem igy tetsszen.


Egyebkent sosem sosem szolok be neki, nem teszek bunko megjegyzeseket szoval semmi ilyesmi....csak nem fekszem le vele.

2016. okt. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Majd a " bálna feleség " is fog magának tallálni magának olyan pasit aki kezelgeti.F\29
2016. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
Férfiak szégyenei vagytok . Gyàvàk! Csak a màsik hàta mögött megy a megcsalàs? Aki ennyire érzékeny az ilyesmire az mi a francért vàllalta hogy gyereket csinàl? Ezek a nők megszülték a ti gyerekeiteket! Ennyit jelent csak??? Undorítóak vagytok!
2016. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
7%
Te vagy undorító kedves #8-as és a femináci fajtád. Nem én kértem, hogy szüljön, ő akart szülni minden áron és az sem érdekelte, hogy én nem is annyira akartam még akkor, mert korainak találtam. Akkor igya meg a levét én erre azt mondom.. Annyi biztos, hogy már soha sem fogok tudni nőként tekinteni rá igazán. 33/F
2016. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Titusztitusz ***** válasza:
65%
Én semmivel sem kívántam kevésbé a szexuális együttléteket a nejemmel még a 10.hónapban sem,mint annak előtte...Legfeljebb óvatosabban csináltuk...Szülések után meghát türelmesnek kellett mindig lennünk vagy egy hónapig...Dehát valahogy kibírtuk mindketten...
2016. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!