Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mi a boldog es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a boldog es hosszutavu hazassag titka?

Figyelt kérdés
Ki mit lat a kornyezeteben?
2016. okt. 1. 17:37
1 2
 11/14 Titusztitusz ***** válasza:
A magasfoku intelligencia,és alkalmazkodó képesség megléte mindkét félnél...És a minnél tovább megőrzött fiatalos külső megjelenés,és szexuális vágyakozás egymás iránt...
2016. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Magic85 ***** válasza:

Szia. Egy hosszú házasság titka az őszinte kominikáció, kompromisszium és a másik kölcsönös tisztelete.

És a ritkan való talalkozás😁

2016. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A társadnak nem csak a jó tulajdonságait kell szeretned, hanem a rosszat is, mert ilyenek vagyunk emberek: vannak jó és rossz tulajdonságaink is. Én egy elég régimódi nő vagyok. Azt hiszem, hogy próbálok majd hallgatni a férjemre, feltéve hogy lesz, mert ez a nő dolga. Persze a legjobb, ha hallgatnak egymásra. Egyszer mondta egy fiú a szomszédomban, hogy Ő azért veszi el a kedvesét, mert Ő legalább hallgat rá. Még kislány voltam. Megkérdeztem tőle, hogy: ez is szempont? Hát persze! Ez a szempont. A jó házasság olyan mint a bor. Legalábbis ezt mondják. Minél régebben házasok a felek, annál jobban szeretik egymást. Szepes Mária is azt mondta, hogy minél régebben voltunk házasok a férjemmel, minden nap annál jobban szerettük egymást. Egy öreg bácsi viszont egyszer azt mondta nekem, hogy szüljek gyereket, mert ha hosszú ideig házasok vagyunk, akkor mindent megbeszélünk és elfogyhat a beszédtéma, de akkor ott a gyerek és akkor a gyerekről mindig lehet beszélni. Hát nekem Szepes Mária mondása volt a szimpatikusabb.
2016. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

:))) Itt is mullára pontoztak:)

Na persze, én még semmit nem tudhatok róla, még alig 35 éve vagyunk csak házasok.

2016. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!