Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek elobb-utobb ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elobb-utobb ki fog lepni a hazassagabol?

Figyelt kérdés
Van egy noi ismerosom, akivel eloszor csak baratkoztunk, en viszont elkezdtem tobbet erezni. Nem tortent koztunk semmi. Viszont ugy erzem elpazarolja az eletet. O egy fiatal no (30 alatt), mar hazas, de gyerek nincs. A ferje kulfoldi, de semmi extra, itt teljesen atlagos (otthonrol nezve gazdag csak). Tehat meg azt se mondhatom, hogy a gyerek vagy a penz lancolja hozza, mert gyerek nincs, ettol sokkal penzesebb pasit is kaphatna, mert nagyon szep no. Ha akarna kiszallhatna a kapcsolatbol, mert magat eltudja tartani, itt vegezte el az egyetem. Erzem es latom, hogy boldogtalan-mar jo par eve hazasok- es azt latom, hogy egy ferfit se enged magahoz kozel, pedig nekem is bevallotta mar, hogy a ferjevel ugy elnek, mint a legjobb baratok, de ennyi. Szerintem ez teljesen egeszsegtelen es erthetetlen. Amugy mindketten magyarok vagyunk.
2016. szept. 30. 17:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy esetleg beszelhetnek a ferjevel. Jelenleg jobb otlet nem jut eszembe. Ettol tuti felkapna a vizet a no. Viszont lehet, hogy ezzel segitenek neki vegso soron?
2016. szept. 30. 18:32
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de erre én is felkapnám a vizet. Az ő élete, nem a tiéd, úgy intézi, ahogy akarja. Ez egy nagyon tiszteletlen, erőszakos lépés lenne a részedről.
2016. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

"elnyomja a vagyait a nagy semmiert"


Szerinted a nagy semmiért. Ha szerinte is csak a nagy semmit kapná érte, már rég lépett volna. Hogy nem lép, azt jelenti, hogy mégiscsak kap valamit, ami neki sokkal fontosabb, mint hiszed. Még akkor is, ha esetleg saját magának sem tudja megfogalmazni, hogy mi az.


"Azt nem tudom, hogy mitol felhetne, vagy miert nem lep, miert nem tartja magat tobbre."


És amúgy mindent tudsz? Vagy elképzelhető, hogy valami akkor is úgy van jól, ahogy, ha te nem tudod az okát?


Szerintem simán önző vagy, mennél a farkad után, ha lehetne. Csak ő nem az a típus, aki egy kis tűzre mindjárt rárepül. Téged viszont tényleg nem tartana vissza semmi, ha pár év múlva megint valami kis tüzet látnál másfelé, úgy nézem. Simán dobnád őt. Lehet, hogy éppen az tartja vissza, hogy ő is ezt érzi rajtad. Egy ilyen tüzeskedő típusért nem éri meg otthagyni azt, akivel tulajdonképpen nagyon is jól elvan.


Egyébként pedig ha tényleg szeretnéd, nem várnád el tőle, hogy lemondjon arról, ami őt boldoggá teszi. Ha te tennéd boldoggá, már rég veled lenne. De az a nagy helyzet, hogy ő úgy boldog, ahogy van. Azzal a másikkal. Ha nincs is szex. És ha neki így jó, te meg szereted, akkor egyértelmű, hogy hagyod, hogy úgy éljen, ahogy ő szeretne. Akkor is, ha nem fér a fejedbe, hogy miért.


Szerintem se beszélj a férjével. Hogy kilép-e abból a kapcsolatból, az ő kettőjük dolga. Te csak utána következhetsz.

2016. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg semmi közöd hozzá.

Ahhoz meg tényleg nincs jogod, hogy a háta mögött mindenfélét bemesélj a férjének, pláne, hogy nincs köztetek semmi.

Az exem jut rólad eszembe. Bemagyarázta magának, hogy még mindig szeretem.

Hiába évek óta nem volt köztünk semmi, állandóan random megjelent, hogy egymásnak vagyunk teremtve és próbált belerondítani a kapcsolatomba.

Ki nem állhatom az ilyet, ne haragudj.

2016. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Mas felesege tabu allj arebb ne pofatlankodj mas hazassaga korul.

Vagyak elnyomasa max neked van egy nonek a baratsag es a huseg fontosab mint a vagyak.

Keress szabad not magadnak amig a ferj ossze nem ver.

2016. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mert szereti. Ennyi.

Te meg keress mgadnak olyan nőt, aki szabad, ne más életébe rondíts bele, mert semmi közöd hozzá.

El tudom képzelni, hogy ők élnek együtt békében, harmóniában, te meg, mint egy kis görcs vered a vasat, hogy márpedig ez nekik nem jó, és váljanak el.

Egy férfit se enged magához közel - szerinted ez mégis mit jelent?? Akadj le róla! Attól, hogy te elkezdtél többet érezni, ő nem akar tőled semmit. Ezt tessék felfogni.

2016. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!