Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek elobb-utobb ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elobb-utobb ki fog lepni a hazassagabol?

Figyelt kérdés
Van egy noi ismerosom, akivel eloszor csak baratkoztunk, en viszont elkezdtem tobbet erezni. Nem tortent koztunk semmi. Viszont ugy erzem elpazarolja az eletet. O egy fiatal no (30 alatt), mar hazas, de gyerek nincs. A ferje kulfoldi, de semmi extra, itt teljesen atlagos (otthonrol nezve gazdag csak). Tehat meg azt se mondhatom, hogy a gyerek vagy a penz lancolja hozza, mert gyerek nincs, ettol sokkal penzesebb pasit is kaphatna, mert nagyon szep no. Ha akarna kiszallhatna a kapcsolatbol, mert magat eltudja tartani, itt vegezte el az egyetem. Erzem es latom, hogy boldogtalan-mar jo par eve hazasok- es azt latom, hogy egy ferfit se enged magahoz kozel, pedig nekem is bevallotta mar, hogy a ferjevel ugy elnek, mint a legjobb baratok, de ennyi. Szerintem ez teljesen egeszsegtelen es erthetetlen. Amugy mindketten magyarok vagyunk.
2016. szept. 30. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"a ferjevel ugy elnek, mint a legjobb baratok" - Sokan boldogok lennének, ha a férjüket a legjobb barátjuknak tekinthetnék.


"Szerintem ez teljesen egeszsegtelen" - Mi? Az, ha nincs szex? Nem szerencsés, de egészségtelennek egyáltalán nem egészségtelen.


Nem fog kilépni belőle.

2016. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De miert nem? Probalom megerteni. Ha nincs tuz.
2016. szept. 30. 17:39
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem fog kilépni, a házas nők nem fognak egy másik férfi miatt elválni. Hiú ábrándokat kergetsz.


Vagy kilép a kapcsolatából, elválik, saját magától saját érdekből akaratból vagy sem.

2016. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Tűz csak rövid ideig van, ha van. Attól még nem marad egymás mellett két ember egy életen át.

Ha megnézed, mi az, ami összetartja őket, az éppen az lesz, ami azon kívül van: megértés, bizalom, az együtt töltött évek ereje, közös élmények, olyan emberek körülöttük, akik mindkettőjükre számítanak, aztán földi dolgok, mint pl. a közös lakás, amit macera lenne eladni, a közös kocsi, a közös minden. Ilyenek.


Én arra jutottam, ha valakit szeretsz, olyannak szeresd, amilyen, ne akard megváltoztatni (ezt eddig sokan tudják, de én arra is rájöttem, hogy) és ebbe nem csak az tartozik bele, hogy ha dohányzik, ne várd, hogy leszokjon róla, mert nem fog, ha kövér, ne várd, hogy lefogyjon, mert nem fog, hanem az is, hogy ha házas, ne várd, hogy elváljon. Mert nem fog. :( Ez van.

2016. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindenkinek egyformák az igényei. Akkor fog kiszállni, ha nagyon rosszul érzi magát a házasságában, nincs semmi külső vagy belső gát, félelem, ami visszatartsa és lát lehetőséget, alternatívát a kilépésre.

Ha neki így jó, akkor maradni fog. Ha nem jó, de fél kilépni, akkor maradni fog. Ha nem jó, de megalkuszik valamiért, akkor maradni fog.

2016. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

"Ha nincs tuz."


Az csak a legelején van. Majd hülye lesz dobni egy olyan házasságot, ahol a férje a legjobb barátja egy rövid ideig tartó "tűz" miatt.


Azonkívűl, ha valaki olyant mond, mint te, akkor az az első gondolatom, hogy 1-2 év múlva lépni fog a következő tűz miatt.

2016. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hat ez az, nem jo neki. Mert mitol lenne jo egy gyonyoru nonek, ha otthon egy mimoza barattal lakik otthon?

Meg nagyon fiatal, nincs az, hogy leeltek egyutt az eletuk felet es mar ne talalhatna barkit is. Nincs gyerek, nem fugg tole anyagilag se. Ezert nem ertem. Azt ertem, hogy 10 ev az azert nem keves, meg hogy megertik egymast elmondasa szerint. De azert ez meg se 40 ev, illetve ha teljesen megertenek egymast, akkor elvalnanak, mert szerintem ez elobb vagy utobb ugyis megbukik. Normalis, hogy nem erzi azt, hogy gyereket szulne, pedig alapvetoen nem gyerek ellenes? Vagy hogy van otthon egy szupermodell kinezetu felesegem es nem fekszek le vele? Ot/Noket nem zavarja, hogy akkor valaki massal tuti lefekszik?

2016. szept. 30. 17:54
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én nem értek egyet azzal, hogy egy párkapcsolatban csak az elején van tűz. Van később is, csak az nem pont olyan, mint az elején. De van, létezik, él, és nem csak a barátság táplálja, hanem a szenvedély is. Hogy meddig tart, nem tudom. Van , aki állítja, hogy akár évtizedekig is.

Velem eltelt négy év olyan valaki mellett, aki meglehetősen hamar fordultak langyosra a dolgok. A végén már tényleg csak haveri, baráti volt a viszony, szex sem nagyon volt, az is semmilyen. Belesüppedtem a kapcsolatba, csak mentek a hétköznapok, ezért nem léptem sokáig. Aztán megembereltem magam, mert tudtam, hogy én nem így szeretnék élni.

Viszont ki tudja, mi lehet ezzel a nővel, akiről írsz? Jóformán csak találgatsz arról, hogy mi járhat a fejében. Lehet, hogy ő is simán be van süppedve, lusta újra kezdeni vagy fél. De az is lehet, hogy egyszerűen erre van igénye, nem vár mást egy házasságtól, hiszen alapvetően jól megvannak együtt.

Megértem, ha te nem maradnál benne egy ilyen kapcsolatban, de te is értsd meg, hogy nem vagyunk egyformák és a körülményeink sem azonosak.

2016. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor lehet nem voltam egyertelmu. En megertek mindent, ha o egy idegen lenne szamomra, szemem se rezdulne, tegyen, amit csak szeretne. Viszont nagyon egymasra hangolodtunk, a testiseget kiveve. Erzem, hogy azt is szeretne, de elutasit, mert ferje van. Nem azt mondja, hogy nem jovok be neki. Mondjuk azt erezni is lehet, mondani se kell. Tehat most, hogy megismertem annyira amennyire engedte nekem az jon le, hogy elnyomja a vagyait a nagy semmiert. Azt nem tudom, hogy mitol felhetne, vagy miert nem lep, miert nem tartja magat tobbre.
2016. szept. 30. 18:14
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni, nála a labda, övé a döntés.

Ha neki a házassága fontosabb, akkor nem fog kilépni belőle.

2016. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!